Ünlüler Hangi Arabalara Biniyor ?

0

Ünlüler Hangi Arabalara Biniyor ?

     Araba almak ve arabaya binmek bir ihtiyaç olsa da kimi insanlar hobi amaçlı ve koleksiyon yapmak için araba satın alırlar. Bazı insanlar arabaları gösteriş bazı insanlar ise sadece araba tutkunu oldukları için alırlar. Ünlü oyuncular, futbolcular ve şarkıcıların birçoğunun da tutkusu olan son model arabalar oldukça pahalı ve değerli. Peki, ünlüler hangi arabalara biniyor?

 • Bensu Soral
bensu soral
bensu soral

Bensu Soral sevgilisi Hakan Baş ile dünya evine girmişti. Hakan Baş birinci evlilik yıldönümlerinde Bensu Soral’a son model cipini hediye etti. Cipin değeri 3 milyon TL.

ece seçkin
ece seçkin
 • Ece Seçkin

Ece seçkin uzun zamandır sevgilisi Çağrı Terlemez ile beraber. Sevgilisi Çağrı Terlemez Ece Seçkin’e 1 milyon lira değerinde Porche Carrera hediye etti. Arabanın plakası ES harflerinden oluşuyor.

buse varol
buse varol
 • Buse Varol

Alişan ve eşi Buse Varol bir süre önce evlenmişlerdi. Çiftin Burak adında bir de oğulları var. Alişan eşi Buse Varol’a 600 bin lira değerinde Jaguar marka bir cip hediye etmişti.

volkan demirel
volkan demirel
 • Volkan Demirel

Volkan Demirel oldukça lüks arabalara binmesi ve sık sık araba değiştirmesi ile bilinen futbolcular arasında yer alıyor. Volkan Demirel Aston Martin, Rapide model arabaya biniyor. Araba tam 2 milyon değerinde.

berkay
berkay
 • Berkay

Evli ve iki çocuk babası olan şarkıcı Berkay arabasını yeniledi. Yeni arabası 2 milyon 200 bin lira değerinde bir Bentley. Ayrıca arabanın plakası eşi Özlem Şahin ve kendisinin baş harfleri olan BOS harflerinden oluşuyor.

gökhan çıra
gökhan çıra
 • Gökhan Çıra

Futbolcu Gökhan Çıra 900 bin TL değerinde bir spor arabaya sahip. Araba 2012 model bir Lamborgini Gallardo. Ünlü futbolcunun arabasını sık sık yakın zamanda evlendiği Selin Ciğerci kullanıyor.

sabri sarıoğlu
sabri sarıoğlu
 • Sabri Sarıoğlu

Ünlü eski futbolcu Sabri Sarıoğlu futbolculuk kariyerini noktalamasına rağmen lüks yaşantısına devam ediyor. Eski futbolcu sık sık eşine aldığı pahalı hediyelerle adından söz ettiriyor. Yine eşi Yağmur Sarıoğlu’na aldığı 2,5 milyon lira değerindeki 2019 model Porsche Panamera aracın plakası ise eşi ve kendisinin baş harfleri olan YSS harflerinden oluşuyor.

cem yılmaz
cem yılmaz
 • Cem Yılmaz

Ünlü komedyen halkın onu çok sevdiği gibi oda arabaları çok seviyor. Garajında en son model lüks arabalar bulunmakta. Önce klasik marka Mercedeslerle başladı araba tutkusu Sayın Cem Yılmaz’ın. A.R.O.G filmi bittikten hemen sonra Beyaz bir Bently ile gördük ve plakasını da ARG yaptırmıştı. Yahşi batı filminin bittiğinde ise yine geleneği bozmadı ve YHB plakalı şuan ki değer 1 milyon TL’ye yakın Porsche marka bir araç aldı.  Daha sonra görüntüsü çekilen araçları sırasıyla; Mercedes SLS AMG, Mini Cooper, Ferrari F12 Berlinetta, Lamborghini Gallardo, Nissan GTR, Range Rover,  Son olarak şuan sarı renkte üstünde sarı taksi tabelası olan bir Lamborghini araca bindiğini bilmekteyiz. Ünlü arabaları kategorisinde en çok araca sahip ünlülerden.

acun ılıcalı
acun ılıcalı
 • Acun Ilıcalı                              

Ünlü medya sahibi Ilıcalı, Lüks araba jet ve yatlarla hayatını sürdürmektedir. Basında bilinen en son aldığı araç Auto Show’dan 2 milyon 259 bin TL tutarındaki Buz mavisi bir Astron Martin marka araç olduğu bilinmektedir. Muhtemelen şuan ki günümüzde 3-4 milyon TL’yi gecik bir araçtır. Survivor tarihinde zaten çeşitli araçlar ile gezmekte olan Acun Ilıcalı Türkiye’de ise Lamborghini ve Range Rover bir araç ile görülmüştür.2019 yılının ekim ayında ise Gri Çelik renginde bir Lamborghinisi ile ağır bir kaza geçirip yara almadan kurtulmuştur. Bu kadar yoğun bir hayatta arabalara nasıl bindiği ise bilinmemekte.

arda turan
arda turan
 • Arda Turan:

Başarılı futbolcu uzun yıllar Galatasaray’da taraftarın büyük bir sevgisini kazanmıştır. Daha sonra yurt dışında da önemli futbol takımlarında oynadığı bilinmektedir. Türkiye’de ise 2.5 milyon TL değerinde Plakası 34 AT olan siyah bir Aston Martin marka araca binmektedir.

aleyna tilki
aleyna tilki
 • Aleyna Tilki

Yaşına göre son zamanlarda büyük bir izleyici kitlesi yakalayan Aleyna Tilki, çok mütevazi 100.000 TL değerindeki kırmızı bir Mini Cooper araç tercih etmiştir.

mustafa ceceli
mustafa ceceli
 • Mustafa Ceceli

Başarılı şarkıcı yine Acun Ilıcalı gibi Auto Show zamanı kendine 3,5 milyon TL’lik Füme renkte bir Aston Martin araç satın almıştır.

tarkan
tarkan
 • Tarkan:

Popstar Tarkan’ın her ne kadar tüm araçları bilinmese de evinin önünde bulunan araçlardan dolayı tahmin yapılmakta. Ultra Lüks evinin önünde; 1 adet Porsche marka araç, 1 adet Range Rover marka bir jip, 1 adette VİP Transpoter araç bulunmaktadır.

Kısacası ünlülerin bir çoğunun Lamborghini, Aston Martin, Ferarri, Range Rover tarzı ultra lüks araçlar tercih ettiğini görmekteyiz. Ünlü arabaları ile alakalı yeterli derece de bilgi verdiğimiz düşünüyoruz. Merak ettiğiniz ne varsa bize ulaşarak sorabilirsiniz. Sizin için en yakın zamanda detaylı araştırıp yazılı hale getirebiliriz. Bizlere https://www.sarkitv.com/iletisim/ bölümünden ulaşabilirsiniz.

Leave A Reply

Your email address will not be published.