Ünlü Şarkıcı Alişan Trafik Kazası Geçirdi

0

Gündeme bomba gibi düşen; şarkıcı Alişan trafik kazası geçirdi haberi, sosyal medyayı resmen salladı. Alişan, İstanbul’dan İzmir’e gitmek üzere yola çıkar ancak bazı talihsizlikler nedeniyle Manisa’nın Saruhanlı ilçesi yakınlarında trafik kazası geçirir. Sosyal medya üzerinde; Alişan trafik kazası görüntüleri şeklinde aramaların yapıldığı görüldü. Manisa yakınlarında Range Rover aracıyla dengesini kaybeden Alişan’ın, 30 metre boyunca takla atıp sürüklendiği haberi medyaya düştü. Ailesi ve kendisi kazadan hafif sıyrıklarla kurtulmayı başardı. Olayla ilgili büyük şok yaşayan ünlü şarkıcı Alişan, yolda seyrederken arka tarafın kayması ile dengesini kaybettiğini belirtti.

Alişan Kaza Yaptı
Alişan Kaza Yaptı

Her Şey Bir Anda Gelişti

İstanbul’dan İzmir istikametine gitmek üzere yola çıkan genç sanatçı Alişan, lüks aracı ile kaza yaptı. Kullandığı aracın bir anda arkasının kayması ile dengesini kaybeden Alişan, bariyerlere çarptıktan sonra takla atmaya başladı. Bariyerlere çarpan araç, yaklaşık 30 metre sürüklendi. 

Ünlü Sanatçı Alişan Trafik Kazası Geçirdi
Ünlü Sanatçı Alişan Trafik Kazası Geçirdi

Kaza anında araçta bulunan eşi Buse Varol ve yanlarında olan 2 yaşındaki oğlu yara almadan bu kazadan kurtuldu. Aynı zamanda araçta bulunan yardımcılarının kazadan hemen sonra Akhisar devlet hastanesine kaldırıldığı bilgisi ulaştı.

Alişan Trafik Kazası Görüntüleri
Alişan Trafik Kazası Görüntüleri

Son model aracı ile seyir halinde ilerlerken bir anda hakimiyetini kaybeden Alişan, ne olduğunu anlamadan kendisini bariyerlerin içerisinde buldu. Daha sonra, takla atarak duran araç hakkında yorum yaparak şunları söyledi “Ne olduğunu anlayamadım ve büyük şok yaşadık. Daha önce hiç kaza yapmadım ve hayatımda ilk defa bir kaza yapıyorum. Allah bizi korudu, verilmiş sadakamız varmış. Kendime geldiğimde ise; aracı kontrol ettiğimde aksının koptuğunu gördüm, böyle bir araç nasıl olur da bu hale gelebilir?” Dedi. Son model aracının aksının koptuğuna anlam veremeyen genç sanatçı Alişan, kazayı hafif sıyrıklar ile atlattıkları için çok şanslı olduklarını da belirtti.

Leave A Reply

Your email address will not be published.