Ünlü İsimler Kurban Bayramı Mesajlarını Yayınladı

0

Ünlü İsimler Kurban Bayramı Mesajlarını Yayınladı

İslam alemi, bu sabah itibariyle Kurban Bayramına merhaba dedi. İslam alemi için önemli olan ve her Müslüman’ın içini sevgiyle dolduran Kurban Bayramı, fakirlere de umut olmaya devam ediyor. Gerek ünlü isimler gerekse Türk halkı Kurban Bayramı hasebiyle kesilen kurbanları ve kurban yerine geçecek ücretleri ihtiyaç sahiplerine ulaştırdı. Kurban Bayramını en içten hissettiğimiz bugünlerde Koronavirüs tekrardan gündeme geldi. Özellikle bulaş hızını arttırmasının önüne geçmek isten Türkiye, bu sene Kurban Bayramını sosyal mesafe kurallarına göre yaşıyor. Peki, Bu kurban bayramında sanatçılar hangi paylaşımları yaptı? İşte, ünlü isimlerin Kurban Bayramı mesajları sizlerle.

Hadise, “Sağlık bir bayram diliyorum”

Türk müziğine yeni bir soluk getiren Hadise, resmi Twitter hesabı üzerinden Kurban Bayramını kutladı. Sağlık alanına dikkat çeken Hadise bugün resmi Tiwtter hesabından yaptığı paylaşımında: “ Kurban Bayramımız kutlu olsun. Herkese sevdikleri ile birlikte mutlu, huzurlu, sağlıklı bir bayram diliyorum” ifadeleri kullandı.

Demet Akalın Kurban Bayramını Kutladı

Son dönemde birçok tartışmada adı geçen ünlü sanatçı Demet Akalın, resmi Twitter hesabından tüm İslam âleminin bayramını kutladı. Resmi Twitter hesabından açıklama yapan Demet Akalın: “ Tüm İslam âleminin Kurban Bayramı mübarek olsun. Demet Akalın” ifadelerine yer verdi.

Aleyna Tilki Twitter’in Kurban Bayramını Kutladı

Son zamanların parlayan yıldızı genç sanatçı Aleyna Tilki, Twitter’in Kurban Bayramını kutladı. Resmi Twitter hesabından paylaşım yaparak Twitter’daki takipçilerinin bayramını kutlayan Aleyna Tilki, “iyi bayramlar Twitter!” ifadelerini kullandı.

Tuğba Yurt Kurban Bayramını Kutladı

Türk Pop Müziğine muhteşem eserler bırakan Tuğba Yurt, resmi Twitter hesabından paylaşım yaptı. Tuğba Yurt, “ Güzel bir bayram geçirmeniz dileğiyle. İyi bayramlar herkese” ifadelerine yer verdi.

Murat Boz’dan Videolu Kurban Bayramı Kutlaması

Ünlü bir programda jüri üyeliği ve pop müziğine yeni bir soluk kazandıran Murat Boz, resmi Twitter hesabından videolu paylaşımda bulundu. Murat Boz, “Kurban Bayramınız kutlu olsun. Murat Boz” yazılı videoyu paylaşarak takipçilerinin Kurban Bayramını kutladı.

Ebru Gündeş’ten Videolu Kurban Bayramı Mesajı

Türk Arabesk müziğine büyük hizmetlerde bulunan ve ipek sesiyle birçok şarkıya imza atmış Ebru Gündeş, resmi Twitter hesabından videolu bir paylaşımda bulundu. Ebru Gündeş, İyi Bayramlar açıklamasıyla paylaştığı video’da: “Sevdiklerinizle birlikte, mutlu, huzurlu, sağlıklı nice bayramlara. Ebru Gündeş” ifadelerini kullandı. Ebru Gündeş’in paylaştığı video takipçilerinden ilgi görürken birçokta yorum almayı da ihmal etmedi.

Kenan Doğulu’dan Kurban Bayramı Mesajı

Türk Pop Müziğine hizmet eden Kenan Doğulu, “Yaşadığımız her günün değerini bilelim. Geçirdiğimiz pandemi döneminde hepimiz daha iyi anladık sevdiklerimizin kıymetini. Dargınlıklar bitsin. Arayın çoktandır arayamadıklarınızı. Sevdiğinizi söyleyin. Barış ve sevgiyle geçsin bayramımız. Hep Bayramlı kalalım. İfadelerini kullanarak kendi resimlerinin bulunduğu videolu Kurban Bayramı mesajını paylaştı.

Leave A Reply

Your email address will not be published.