Survivor Takımlar Birleşiyor!

0

Survivor Takımlar Birleşiyor!

Acun Ilıcalı, yapmış olduğu açıklamalarda TV8 ekranlarının en çok sevilen yarışma programı Survivor 2020 tarihinde büyük değişikler yapıldığı yönünde bilgiler verdi. Dün yapmış olduğu ada konseyinde eleme potasına çıkan Survivor Mert ve Survivor Aycan oldu. Bununla alakalı haberimizi okumak için bağlantının üzerine tıklayabilirsiniz. Bayram günü gönüllüler ve ünlüler takımlarının adaları birleşiyor. Yani survivor takımları birleşiyor. Bununla birlikte artık farklı rekabetler başlamakta. Eğer ki ada birleşiminden sonra elenenler son 3 kişiye kadar kaldığında ünlüler veya gönüller takımı iptal olup tamamen herkes bireysel kendine yarışacaktır. Survivor’da yeni dönem başlıyor.

Bayram Günü Kampanlar Birleşiyor.

Acun Ilıcalı yapmış olduğu açıklamada, İlk önce kamp birleşme tarihini açıkladı ve daha sonrasında 2 takımın aynı adada kaldığı zaman ki iletişimi nasıl olacak çok merak ediyoruz dedi. Çünkü ayrı ayrı adalarda oldukları zaman survivor gönüllüler takımı veya survivor ünlüler takımı sadece yarışma zamanlarında birbirlerini görmekteydiler. Şimdi aynı zaman dilimi içinde uyuyacak ve aynı zaman dilimi içerisinde yan yana kalacaklar. Acun medya ekibinin ise en çok merak ettiği iletişim nasıl olacak. Survivor 2020’de kavgalar olacak mı bunları izleyerek göreceğiz.

Survivor Takımlar Birleşiyor!
Survivor Takımlar Birleşiyor!

Survivor Yarışmacılarına Sürpriz!

Acun Ilıcalı Survivor yarışmacılarına sürpriz yapacağını açıkladı. Herkes ülkemizde bayramını yaşarken survivor’da bayram havası olacak dedi. Bayramda sıra dışı şeylerin olacağını belirten Acun Ilıcalı survivor seyircilerini merakla bekletmekte. Yani Survivor yarışmacılarına bayramda süpriz var.

Salı Günü Kim Elenecek ?

Gönüllüler takımından Survivor Yasin eleme potasına çıkmıştı. 17 Mayıs’ta yapılan yarışmada ise Survivor Mert ve Survivor Aycan eleme potasına çıktı. Salı günü eğer halk tarafından en çok sms kim alırsa o eleme potasından düşecek ve survivor elenecekler listesinde olamayacaktır. Halk tarafından 1. Seçilecek her 2 takımdan 1 kişi yanında birer arkadaşını daha kurtarabilecektir. Salı günü elemeleri hakkında yapmış olduğumuz yorumları https://www.sarkitv.com/survivor-yasin-mi-elenecek-survivor-mert-mi-elenecek/ bağlantısına tıklayarak görebilirsiniz.

Leave A Reply

Your email address will not be published.