Survivor Kim Kazanacak? Ünlüler mi Gönüller mi?

 Survivor Kim Kazanacak? Ünlüler mi Gönüller mi?
Okunuyor Survivor Kim Kazanacak? Ünlüler mi Gönüller mi?

Survivor Gönüller mi Yoksa Ünlüler Mi Kazanacak?

Tv8 ekranlarının en çok sevilen yarışma programında Survivor Gönüller mi Kazanacak, Yoksa Survivor Ünlüler mi Kazanacak? Yarışmanın artık sonlarına doğru en çok tartışılan konulardan bir tanesi oldu. Genel olarak survivor tarihi boyunca gönüller takımına ünlü olmamalarından dolayı hep bir sempati oldu. Sosyal medya üzerinden de devamlı olarak survivor gönüller takımı destek almakta. Tv8 ekranlarındaki Survivor Ekstra programında Survivor 2020’yi kim kazanacak? Ve Survivor kim kazanacak diye tartışılmaya başlandı. Bizde merakla survivor 2020’yi kim kazanacak bekliyoruz. Şimdi Survivor Ekstra programında sunuculuk yapan Furkan Dede, Semih Öztürk, Murat Özarı, Sema Aydemirin açıklamalarını sizlere sunacağız. Survivor Ekstra sunucuları hangi takımı daha çok sevdiğini böylelikle açıklamış oldu. Survivor kim kazanacak?

Survivor Gönüller mi Yoksa Ünlüler Mi Kazanacak?
Survivor Gönüller mi Yoksa Ünlüler Mi Kazanacak? Murat Özarı

Murat Özarı Survivor Kim Kazanacak Açıklaması

Kazanmasını istediği ve daha çok içine sinen tarafın survivor gönüllüler takımını olduğunu belirtti. Fakat Gönülüler takımının devamlı onu korkuttuğunu söyledi. Çünkü en ufak bir şeyde olumsuzluğa düşüyorlar ve canlı bomba gibiler dedi. Ünlülere baktığımız zaman devamlı şampiyon ligine çıkarmış gibi oyunlara hazırlandıklarını belirtti. Gönüllüler hep eğlenerek ve konsantre olamadığını söylüyor. Survivor Gönülüler Takımı her ne kadar içimde sempati olsa da, bir maç esnasında ünlüler kazanır derim, dedi. Kısacası Kalbim gönüller diyor ama mantığım ünlüler dedi.

Survivor Gönüller mi Yoksa Ünlüler Mi Kazanacak? - Sema Aydemir
Survivor Gönüller mi Yoksa Ünlüler Mi Kazanacak? – Sema Aydemir

Sema Aydemir Survivor Kim Kazanacak Açıklaması

Sema Aydemir, Yapmış olduğu açıklamada direk isim olarak belirtemesem de, iki takımdan da çok sevdiğim arkadaşlarım var dedi. Takım olarak da gönüllüler takımına daha da sempatisi olduğunu belirtti. Gönüllüler takımında keşke bizim dönemimizde de olsaydı dediğim insanlar oldu. Ünlüler takımından da kızlar bana sempatik gelmekte. Sanki onlar yalnız bırakılmış gibi hissediyorum dedi. Yalnız kalmışlar gibi geliyor dedi.

Survivor Gönüller mi Yoksa Ünlüler Mi Kazanacak? - Semih Öztürk
Survivor Gönüller mi Yoksa Ünlüler Mi Kazanacak? – Semih Öztürk

Semih Öztürk Survivor Kim Kazanacak Açıklaması

Semih Öztürk, Yapmış olduğu açıklamada takım olarak survivor ünlüler takımına daha sıcağım çünkü gönüllüler takımı farklı bir havada ve genel olarak her sene survivor gönüllüler takımı pasif kalıyor dedi. Ama takımdan ziyade bireysel olarak kime sıcaksınız diye sorarsanız gönüllüler takımından daha da sempati duyduğum insanlar var dedi.

Survivor Gönüller mi Yoksa Ünlüler Mi Kazanacak? - Furkan Dede
Survivor Gönüller mi Yoksa Ünlüler Mi Kazanacak? – Furkan Dede

Furkan Dede Survivor Kim Kazanacak Açıklaması

Furkan Dede, yapmış olduğu açıklamalarda son zamanlarda anketleri de inceliyorum ve Semih Öztürk’ün açıklamalarına katılıyorum dedi. Bana gönüllüler mi ünlüler mi diye sorarsanız eğer, Direk Ünlüler takımı derim. Çünkü zaten şuan takım olan ünlüler takımı dedi. Gönüllerde takım olayı şuan için yok. Ama şöyle de bir şey var ünlüler zaten ünlü oldukları için daha da rahat davranıyorlar. Zaten ünlüyüm bir şey olmaz diye dedi. Ünlüler bana daha da rahat geliyor ve gönüller sadece bir yere varmak için oradaymış gibi geliyor dedi.

Sizler için survivor ünlüler kazanacak mı? survivor gönüllüler kazanacak mı? araştırıp yorumcuların dediklerini aktardık. Direk magazin haberlerini takip etmek için https://www.sarkitv.com/magazin bölümünü mutlaka ziyaret etmenizi öneririz.

Survivor Ünlüler mi Yoksa Gönüller mi Kazanacak?

Yapılan Yorumlar
Bir Yorum Yapın