Survivor Evrim’in Annesinden Demet Akalın’a Tweet

0

Survivor Evrim’in Annesinden Demet Akalın’a Tweet

Survivor Evrim’in annesi büyük bir kızgınlık ile Demet Akalın’a tweet attı. Demet Akalın sıkı bir survivor programını takip etmekte. Acun Ilıcalı yarışmaya 2 gün kala survivor tarihinin en iyi ödüllerinden birini tanıtmıştı. Bu ödüllerde helikopter ile ultra lüks ucu bucağı olmayan bir malikaneye gideceklerdi. Sınırsız yeme içme hakları olacak, ultra lüks yataklarda yatacak, çılgın zipline programına katılacak ve gidecekleri bu devasa malikane de istedikleri gibi eğlenecek, havuz partisi yapacaklardı.

Demet Akalın Cemal Can'ı Destekliyor!
Demet Akalın Cemal Can’ı Destekliyor!

Survivor 80. Bölüm Özeti

18 mayıs akşamı survivor hayranları büyük bir merak ile hem kimin eleneceğini hem de bu yarışmayı kimin kazanacağını merak ile beklediler. Ödülü kazanan takım hemen yukarıda anlatmış olduğumuz son derece eğlenceli şeyleri yapacaktı. Sadece 1 puan fark ile survivor 2020 Malikane ödülünü survivor ünlüler kazandı. Bu duruma survivor gönüllüler takımı adete üzüntüden ne yapacaklarını şaşırdılar. Bu duruma en çok üzülen insanlardan bir tanesi ise Survivor Evrim oldu. Hüngür hüngür gözyaşlarına boğuldu.

Demet Akalın Evrim İçin Tweet Attı
Demet Akalın Evrim İçin Tweet Attı

Demet Akalın Survivor Evrim iİçin Tweet Attı!

Demet Akalın çok sıkı survivor takipçisi olduğunu twitter hesabına girdiğinizde görebilirsiniz. Survivor Evrim’in o kadar ağlamasına rağmen, iyi ki gidemiyorsun. Hiç üzülmedim.  Evrim nasıl oy kaybediyorsun inanılmaz. Hiç kadınlık karıştırma. Gibi tweetler attı. Cemal Can’dan başkası yalan dedi.

Survivor Evrim'in Annesinden Demet Akalın'a Tweet
Survivor Evrim’in Annesinden Demet Akalın’a Tweet

Demet Akalın’a Cevap Survivor Evrim’in Annesinden Geldi!

Bu sözlere daha fazla dayanamayarak Survivor Evrim’in annesi Fatoş Keklik; “Demet Hanım siz Türkiye’ye mâl olmuş bir sanatçısınız. Unutmayın ki sizin de bir kızınız var. Evrim için söylediğiniz sözler beni çok yaraladı. Size de hiç yakışmadı” diyerek kızını savundu. Survivor Evrim’in hayranlarından büyük tepki oluştu.

Diğer magazin haberlerini https://www.sarkitv.com üzerinden takip edebilirsiniz.

Leave A Reply

Your email address will not be published.