Survivor Cemal Can Canseven Kimdir? Cemal Can Hayatı

0

Survivor Cemal Can Canseven Kimdir?

1995 doğumlu olan Cemal Can Canseven, 25 mayıs 1995 yılında İzmir’de dünyaya geldi.

Annesi Rizeli, babası Selanik göçmeni olan Cemal Can Canseven, İlk, orta ve Lise eğitimini İzmir’de okuduktan sonra Üniversite için İstanbul’a taşınmıştır. Yeditepe Üniversitesi Reklam Tasarımı ve İletişim bölümünde okumaktadır.

İstanbul’da Üniversite okurken arkadaşlarının tavsiyesi üzerine DJ eğitimi aldıktan sonra okulunu dondurup DJ olarak çalışmaya başladı. Şimdilerde Survivorda adından sıkça söz ettirmesine rağmen Cemal Can’ı ünlü Youtuber olan Danla Bilic’in videolarından tanıyoruz.

danla-bilic-ve-cemal-can
danla-bilic-ve-cemal-can

Survivor Cemal Can Canseven Hayatı

Cemal Can, beraber video çektiği Danlayı üniversite yıllarından tanıdı ve o günden itibaren iyi bir dost oldular. Survivor’dan önce hiç bir televizyon programında görmediğimiz halde survivorda tüm Türkiyenin sevgisini ve beğenisini kazandı. Zaman zaman eleme adayı olarak gösterilse de her defasında sms sıralamasında üst sıralarda olarak şampiyonluk adaylarının başında gelmektedir.

DJ olarak bir çok festivale katılıp insanları coşturmasının yanı sıra aynı zamanda iyi bir yüzücü ve koşucudur. Hayatında her zaman spora yer veren Cemal Can fiziği ile Türkiye’deki genç kızların sevgilisi haline geldi bile. Ondandır ki kısa zamanda 2,5 milyondan fazla kişi tarafından takip edildi.

Diğer sanatçı hayatlarını incelemek için lütfen bağlantıya tıklayınız.

Leave A Reply

Your email address will not be published.