Slow Müzik Nedir? Slow Müzikler

0

Slow Müzik Nedir? Slow Müzikler

Slow Müzik Nedir, Mutsuz bir zamanda olduğunuz ve slow müzik arayışında olduğunuzu fark ettik. Sizler için ilk önce slow müzik hakkında bahsedeceğiz. Daha sonrasında site slow müzikler listesi yapacağız. Önceden slow müzikler daha güzeldi. 1990 yıllarında ilk önce elektronik bir piyano girerdi ve daha sonrasında güzel sesli bir sanatçı başlardı duygularımıza tercüman olmaya. Kimileri hüzünlü olduğu zamanda arabesk müzik dinlese de birazdan size yapacağım slow müzikler toplist gayet ruhunuzu dinlendirecek.

Slow Müzik Ne Zaman Dinlenir ?

Sahilde olduğunuzu düşünün hava biraz rüzgarlı ve elinizde sıcak bir kahve.  Belki sevdiğiniz yanınızda, kim bilir belki de başkasının yanında. İçinizde bir burukluk var ve dalga sesleri içinize fon müziği gibi işlemekte. İşte tam o zaman kafanızdaki her şeyi boşaltmak için güzel bir slow müzik açın. Hatta aramakla uğraşmayın şimdi biz sizin için listeliyoruz.

  • Çinare Melikzade – İhtiyacı Var (Akustik) – İhtiyacınız olduğu anda Çinare Melikzade o büyülü sesinden içinizi titretecek.
  • Ayçin Asan – Dön Desem – Dönmesini isteğiniz belki de gururunuza yediremediniz. Neyse ki şarkılar her zaman yanımızda. (Bu aralar içimde bir yangın var.)
  • Tuğba Yurt – Vazgeç Gönül – Akustikhane Canlı Performans – Platonik aşkın içerisinde olabilirsiniz. Belki de sevdiniz ama ulaşamadınız. Ama o zaman Tuğba Yurt sizin için söylüyor! Vazgeç Gönül.
  • Rubato & Sıla – Oluruna Bırak – Oluruna bırak varsa gelsin yoksa gitsin. Müzik aletlerinin uyumu içinizi titretecek. Mükemmel bir düet ile sizi baş başa bırakıyorum.
  • Yıldız Tilbe – Vazgeçtim Aşkın, acının kederin kraliçesini unutacak değildik herhalde. Her gün biraz daha aşkı yitiriyor ve yürekten sevmeyi ağır ödüyorsanız. Müziğinin sesini sonuna kadar açmayı unutmayıni.
  • Ben Olmayınca ( Akustik ) – Öykü Gürman / Eğer ilk bu şarkıya baktıysanız canınızı sıkan bir çok şey var. Neleri atlatmadık bunlarımı atlatamayacağız demeniz dileğiyle. Bir gün aşklar biter hatırlar kalır!
  • Sezen Aksu – Ben De Yoluma Giderim (Official Video) – Yılların hiçbir zaman ekşitemedi o efsane sanatçı, evet evet o Sezen Aksu! Her şeyiyle çok farklı bir stil ve farklı bir ses.

Yaralarınıza biraz merhem olmaya çalıştık. Kim bilir belki de daha fazla hüzünlendirdik. Ama desteklerinizi almayı da hak ettik.

https://www.sarkitv.com üzerinden bizleri takip etmeyi lütfen unutmayınız…

Leave A Reply

Your email address will not be published.