Sinem Kobal’a Annelik ve Yıl Dönümü Hediyesi!

0

Sinem Kobal’a Annelik ve Yıl Dönümü Hediyes.!

Kenan İmirzalıoğlu’ndan Sinem Kobal’a Büyük Sürpriz!, Sinem Kobal ile Kenan İmirzalıoğlu 4 yıl önce çok güzel bir birlikteliğe imzalarını atmışlardı. 4 yıldır bozulmaz mutlulukları bulunan çiftin sosyal medyada hayranları sıkı takip altında. Sosyal medyada en çok yakıştırılan ünlüler arasında yer almaktadırlar.

Sinem Kobal'a Hediye
Sinem Kobal’a Hediye

Ne zaman Evlendiler ?

2 ünlü oyuncu 4 yıl önce evliliklerini yaklaşık bir 15 hafta önce çocuk ile taçlandırdılar. 15 haftalık hamile olan Sinem Kobal’a hem evlilik yıl dönümü hem de annelik ile alakalı Yakışıklı oyuncu Kenan İmirzalıoğlu tam 150.000 TL’lik ünlü bir markadan saat siparişi verdi.

Kanal D’nin en çok izlenen magazin programı 2. Sayfanın haberine göre bu iki kutlama için Kenan İmirzalıoğlu, Eşi Sinem Kobal’a büyük bir jest yaptı. 150.000 TL’lik saat alarak hem evlilik yıl dönümlerini hem de annelik ile alakalı sürpriz yaptı.

Sinem Kobal'a Jest
Sinem Kobal’a Jest

 Kenan İmirzalıoğlu sık sık yaptığı sürprizler ile gündeme gelmektedir. 2016 yılında Ayvalık’ta dillere destan bir düğün ile de gündeme bomba gibi düşmüşlerdi. 15 Haftalık hamile olduğu ve bir kız çocuğu bekledikleri ile bütün hayranlarını sevindirdiler.

Sinem Kobal – Kenan İmirzalıoğlu Çiftinin Çocuklarının Cinsiyeti Belli Oldu!

15 haftalık hamile olduğu ve bir kız çocuğu beklediklerini açıkladılar.

Bizlere https://www.sarkitv.com üzerinden bildirimlerinizi açarak destek olabilirsiniz.

Sağlıklı günler,

Leave A Reply

Your email address will not be published.