Serdar Ortaç Geçmişine Dair Pişmanlıklarının Olduğunu Söyledi

0

Ünlü şarkıcı Serdar Ortaç, bir zamanların unutulmaz isimlerinden ve gönüllere taht kurmayı başarmış bir sanatçıdır. Karabiberim şarkısı ile müzik dünyasına giriş yapan Serdar Ortaç, 90’lı yıllara damgasını vurarak; en önemli sanatçılar arasında yer aldı. Hem şarkıcı hem de besteci olan sanatçı, birçok eser üzerinde imzası bulunuyor. Beste kralı olarak bilinen usta şarkıcı Serdar Ortaç’tan o dönemlerde beste almak isteyen onlarca şarkıcı resmen kuyruk oluştururdu. Harika bir hayata sahip olan ve o dönemin en önemli isimlerinden Sertaç Ortaç, hiçbir zaman kumar tutkusundan vazgeçemedi. Bundan birkaç sene önce kumar oynadığını inkar eden başarılı şarkıcı bu alışkanlığından dolayı çok pişman olduğunu dile getiriyor.

Serdar Ortaç Geçmişinden Hiç Memnun Olmadığı Söyledi
Serdar Ortaç Geçmişinden Hiç Memnun Olmadığı Söyledi

Hiç Mutlu Olamadım

Serdar Ortaç, herkes tarafından merak konusu olan hakkındaki bilinmeyenlerini anlattı. Dünden bugüne en büyük pişmanlığının kumar oynamak olduğunu belirten Serdar Ortaç, bu durumdan dolayı vicdan azabı çektiğini belirtiyor. Bana “Ne zaman mutlu oldun?’ diye sorarsanız; mutlu olduğum hiç bir anı hatırlamıyorum. En mutlu olduğum vakitlerde bile, bir mutsuzluk mutlaka bulurdum” sözlerini kullandı.

Serdar Ortaç Hatalığı İle Mücadele Ediyor

Gökhan Çınar tarafından yayınlanan YouTube kanalına konuk olan Sertaç Ortaç, daha önce hiç söylemediği sözler ile hayranlarını derinden etkiledi. Ünlü şarkıcı Ortaç, uzun zamandır MS hastalığıyla mücadele ettiğini ve bu hastalığın kendisini çok yorduğunu ancak hu hastalığı kabullendiğini belirtti. En büyük pişmanlığının kumar oynamak olduğunu söyleyen Serdar Ortaç, “Şu an için sadece bir evim, bir arabam ve bir de bisikletim var. Bunlar haricinde başka hiçbir şeyim yok.. Daha önceden beş evim ve birçok şeyim bulunuyordu hepsini de sattım” dedi.

Serdar Ortaç, hissetmek istediği ancak hissedemediği duygularının olduğunu ifade etti. Artık hiçbir şeye heyecanlanamadığını ve bugünden sonra aşık olamayacağını belirtti. Başkalarının mutluluğuna engel olmak istemediğini de sözlerine ekledi.

Leave A Reply

Your email address will not be published.