Selin Ciğerci’nin Yeni Arabası! 5 Milyon TL

0

Selin Ciğerci’nin Yeni Arabası! 5 Milyon TL

Selin Ciğerci’nin Yeni Arabası! 5 Milyon TL, Dillere destan laflar vurarak yeni aracını satın aldı. Artık Selin Ciğerci bir Rolls-Royce sahibi. Bildiği üzere Tuzla Spor oyuncusu genç yakışıklı futbolcu Gökhan Çıra ile geçen yıl evlilik yaparak magazin dünyasına büyük bir haber olmayı başarmışlardı. Şuan da mutlu bir evlilikleri olduğunu sosyal medya aracılığıyla gören hayranları mutlulukla Selin Ciğerci ve Gökhan Çıra çiftini sıkı bir şekilde takip etmekteler.

Selin Ciğerci Kime Laf Koydu ?

Kerimcan Durmaz’ın öz ablası olarak bilinen ve yine Lüks Hayat Yaşayan Ünlüler kategorisinde olan Neşe Fişek, Selin Ciğerci’yi Dubai’de kiraladığı Rolls-Royce marka aracına bindirmeyerek büyük bir gaf yapmıştı! Neşe Fişek Daha sonra yapmış olduğu açıklamada da “Segment Farkı Demişti.”

Selin Ciğerci'nin Yeni Arabası
Selin Ciğerci’nin Yeni Arabası

Şimdide Selin Ciğerci Yeni Arabası, 5 Milyon TL vererek satın alıp ardından da “ Ne oldum değil ne olacağım” diyeceksin dedi.  “Devden Büyük Fil” deyimini de eklemeyi ihmal etmedi. En son yaptığı açıklamada “Kozmetik Kraliçesi ve vergi rekortmeniyim bırakında Rolls-Royce marka bir araca bineyim dedi.

Bizde Şarkı TV magazin ekibi olarak Selin Ciğerci’ye yeni arabası için hayırlı olsun diyoruz.

Diğer magazin haberlerini takip etmek için lütfen https://www.sarkitv.com/magazin üzerinden bildirimlerinizi açınız.

Leave A Reply

Your email address will not be published.