Sanatçıların Yaz Tatili

0

Çin’in Wuhan kentinde yayılmaya başlayan ve Mart ayı itibariyle bulaş hızını bir hayli arttıran Kororonavirüs, Haziran ayı itibariyle bulaş hızını düşürmüştü. Bu durum ardından Özellikle Temmuz ayının başlarında birçok kapalı mekan açılmış, şnsanların bulunacağı tüm yerler sosyal emsafe, temizlik ve maske kurallarına uyma şartıyla serbest bırakılmıştı. Bu doğrultu da uzun bir süre evlerinde kalan Türk halkı kendilerini tatile attı. Bu durumda Türk Sanatına gönül veren birçok ünlü isimde kendisini tatilde buldu. Bu durumda ilk olarak oyunculuğuyla ün kazanan İsmail Ege Şaşmaz’ı sevgilisiyle tatilde görüntüledik.

İsmail Ege Şaşmaz Sevilisi İle Aşk Tatilinde

Birçok Rol’de görev alan ve gerçektende Türk genç kızlarının hayranlığına maruz kalan İsmail Ege Şaşmaz, aşk yaşadığı bilinen sevgilisi Hande Ünal ile birlikte tatil yapmak amacıyla Bodrum’a gittiği öğrenildi. Bir önceki gün birlikte havuzda görüntülenen ikilinin romantik ve bir o kadar da aşk kokan tatili sizlerle.

sanatçılar yaz

Bugünler de “Sen Kapımı Çal” isimli dizi de gördüğümüz ve oyunculuğuyla bir kitlenin beğenisine sahip olan İsmail Ege Şaşmaz, tatil için sevgilisin de alarak bodruma gitti.

sanatçılar yaz

Sevgilisi Hande Ünal ile birlikte Bodrum’a gelen ve aşklarını bu güzel tatil ile pekiştiren İsmail Ege Şaşmaz, bir önceki gün havuzda görüntülendi. İsmail Ege Şşmaz gibi oyuncu olan ve birlikte tatile gelen Hande Ünal, sevgilisi ile birlikte havuz keyfi yaptı. İkilinin bu samimi ve aşk kokan tatili kameralarımızı böyle yakalandı.

Umut Evirgen ile Melisa Şenolsun Birlikte Poz Verdi

Eski sevgilisi Tuba Büyüküstün ile ayrılan ve bir müddet yalnız kalan Umut Evirgen’in adı aşk dedikodularına karıştı. Oyuncu ve dünyanın en güzel kadınlarından birisi olan Melisa Şenolsun ile aşk yaşadığı iddia edilmiş ve birlikte resim paylaşmışlardır.

Eski sevgilisi Tuğba Büyüküstün ile ayrıldıktan sonra yalnız kalan Umut Evirgen, Melisa Şanolsun ile birlikte görüntülendi. Birlikte Baltalimanı’nda kaçamak yaparak aşklarını uzaktan yaşayan çift, birlikte görüntülenince utangaçlıklarını gizleyemediler.

“Biz İyiyiz”

sanatçılar yaz

Geçtiğimiz günlerde sosyal medya hesaplarından yaptıkları paylaşımlarla birlikte oldukları kanısına vardıran çift’in aşk yaşadıkları belirtildi. Baltalimanında bir araç içinde görüntülenen ikili camı açarak kameramanları selamladı. Baltalimanında muhabirlerin yoğun ilgisine takılan çift, camı açtıktan sonra açıklamada bulundu. Açıklamada: “ Arkadaşlar burası evimin önü. Başka zaman konuşalım mı? Hepinize çok teşekkür ediyorum. Biz iyiyiz.” İfadelerini kullandı.

Enes Ünal Hamile Eşiyle Bodrumda Görüntülendi

İspanya’nın Villareal takımında forma giyen ve milli gururumuz genç forvet Enes Ünal, hamile eşi Lisa Smellers ile birlikte Bodrum’da görüntülendi. Birlikte Bodrum’a gelen ve aşk tazeleyen çiftin muştu anları kameraya yansıdı.

sanatçılar yaz

Gün boyunca bir arada arkadaşlarıyla sohbet ve muhabbet eden çift birlikte serinlemeyi tercih etti. Enes Ünal, denizden çıkarak sevgilisini yanına uzandı. Ayrıca arkadaşlarıyla güzel gün geçiren çift poz vermeyi de ihmal etmedi.

sanatçılar yaz

Leave A Reply

Your email address will not be published.