Şafak Sezer ve Serdar Ortaç Canlı Yayın Yaptı!

0

Şafak Sezer ve Serdar Ortaç Canlı Yayın Yaptı!

Şafak Sezer Ve Serdar Ortaç Canlı Yayınında, saatler süren kahkaha tufanı koptu. Yaklaşık 2 saate kadar beraber izleyicilerine mutlu anlar yaşattılar. İki sık dost olduklarını bildiğimiz Ünlü Şarkıcı Serdar Ortaç ve Ünlü Oyuncu Şafak Sezer en samimi anları sevenlerine yaşattı. Canlı yayında Şafak Sezer’e sıklıkla yeni bir film ne zaman gelecek soruları soruldu. Canlı yayından almış olduğumuz enerjide bir çok kişinin şuanda Şafak Sezer’in tekrardan komik bir film ile sahnelere dönmesini istedi. Şafak Sezer’in şuanda en kısa zamanda film yapma niyetinde olduğunu belirtti. Yıllardır sosyal medya hesabı kullanmayan Şafak Sezer’e ünlü webmaster forumu r10.net’in sahibi Coşkun Çetin zorla twitter ve instagram hesabı açtırdı.

Şafak Sezer, Ersin Korkut ve Büşra Pekin’e Kızgın!

Şafak Sezer, Canlı yayında yapmış olduğu açıklamar da 1 kez bile CV’lerine Kutsal Damacana filminde başrol oynamalarına rağmen “ben bu filmde oynadım” diye eklemediler dedi. Halbuki Büşra Pekin “Kutsal Damacana Filmi” sayesinde meşhur olmuştu. Ersin Korkut zaten o zamanlarda meşhurdu fakat Kutsal Damacana Filmiyle daha da popüler oldu.

  • Şafak Sezer ve Serdar Ortaç Canlı Yayın Yaptı!
  • Şafak Sezer ve Serdar Ortaç Canlı Yayın Yaptı!
  • Şafak Sezer ve Serdar Ortaç Canlı Yayın Yaptı!
  • Serdar Ortaç Ve Şafak Sezer Canlı Yayını

Şafak Sezer Onlarla Bir daha Çalışmam!

Şafak Sezer Ersin Korkut ve Büşra Pekin ile bir daha asla çalışmam dedi. Hayatımda ki en güzel film ve ilk başrollerim olmasına rağmen hiçbir şekilde böyle başarılı bir filmde oynamamış gibi hareket ettiler dedi. Bir kere bile “Ben Kutsal Damacanada oynadım demediler” dedi. Sette kesinlikle hiçbir kötü olay olmamasına rağmen neden böyle yaptıklarına anlam veremediğini de Serdar Ortaç ile yapmış olduğu canlı yayında açıkladı.

Kutsal Damacana Ne Kadar İzlendi?

Kutsal Damacana Filmi, 2007 senesinde vizyona girdi ve bu filmin ilk serisi. Daha sonrasında başka serileri de aynı popülerlikte izlendi. Sinema salonlarında tam “627 bin 855 kere izlendi” Toplam 4 milyon 514 bin 747 TL para kazandırdı.


Şafak Sezer ve Serdar Ortaç’ın yapmış olduğu canlı yayındaki önemli anları sizler için aktardık. Diğer magazin haberlerimizi takip etmek için lütfen https://www.sarkitv.com/magazin bağlantısına tıklayarak bizleri takip ediniz.

Leave A Reply

Your email address will not be published.