Ramo Dizisine Transfer Olan Sürpriz Oyuncu

0

Ramo dizisi ne zaman başlayacak? Sorusuna cevap arayan Ramo hayranları, yeni sürpriz oyuncu haberi ile karşı karşıya kaldılar. Ramo dizisi 2. Sezon yeni bölümleriyle ekranlara dönmek için kolları sıvadı. Eşkıya Dünyaya Hükümdar Olmaz dizisiyle ekranlara gelen ve hayranları tarafından çok sevilen Olgun Şimşek, şimdi ise; Ramo dizinde rol almaya hazırlanıyor.

Ramo Dizisine Transfer Olan Sürpriz Oyuncu Olgun Şimşek
Ramo Dizisine Transfer Olan Sürpriz Oyuncu Olgun Şimşek

Ramo 2. sezon ne zaman başlayacak derken karşımıza sürpriz oyuncu Olgun Şimşek çıkıyor. Başrolünde Murat Yıldırım’ın yer aldığı Ramo dizisi yeni oyuncu transferine başladı. Oyuncu kadrosunda yapılan bu değişiklik, birçok izleyiciyi sevindirdi diyebiliriz. Geçen sezon görmeye alışık olduğumuz Ekin Türkmen ve Deniz Gürzümar, bu ikinci sezonda olmayacaklarını duyurdular. Bununla birlikte; Hakan Salınmış, Görkem Sevindik, İdil Fırat, Cemre Baysel ve Hakan Salınmış gibi oyuncuların yeni sezonda olmayacağı iddiaları karşımıza çıkmış olsa da bu konuda şimdilik kesin bir şey söylemek doğru olmaz.

Ramo Dizisinin Yeni Oyuncusu Olgun Şimşek
Ramo Dizisinin Yeni Oyuncusu Olgun Şimşek

Ramo Dizisinin Yeni Oyuncusu Olgun Şimşek

Bu olumsuz iddiaların üzerine başarılı oyuncu Olgun Şimşek, Ramo dizisine katıldı haberi geldi. Ramo dizisi 2. sezonunda yer alacak olması dizi severler için güzel bir haber oldu.

Leave A Reply

Your email address will not be published.