Pazar Magazini

0

Pazar Magazini

Pazar günlerinin en sevilen ve en çok rehavet gören aktivitelerinden birisi de Pazar magazinlerini okumaktır. Bunu bildiğimiz için sizi Pazar günü magazin turuna çıkaracağız. İşte Pazar gününü süsleyen magazin haberlerimiz sizlerle.

Hadise, Kaan Yıldırım’a Gönderme Yaptı

hadise

Uzun bir süre boyunca Kaan Yıldırım ile aşk yaşayan ve ilişkisinden de son derece memnun olan hadise, sosyal medya üzerinden yaptığı bir video ile sevgilisi Kaan Yıldırım’a adeta bir mesaj yolladı. Sosyal medya üzerinden Sibel Can’ın şarkısı ile gönderme yapan Hadise, “ Yalnız beni sev!” şarkısını söyleyerek adeta Kaan Yıldırım’a gönderme yaptı.

Pandemi dönemi boyunca bir arada yaşayan Hadise ve Kaan Yıldırım, pandemi sonrası artık yurt dışına çıkmalara başladı. Bu durumun ardından Hadise, aşk’a gelerek sevgilisi Kaan Yıldırım’a “Yalnız beni sev!” şarkısıyla gönderme yaptı. Bu durum üzerine milyonlarca kez izlenen video beğeni yağmuruna tutuldu.

Çağla Şikel, Aşk iddialarına Sert Çıktı

Kendisinden yaşça küçük olan Dj Emre Şenol ile aşk yaşadığı haberleri yayılan Çağla Şikel, muhabirlerin aşk dedikoduları sorusuna sert çıkış yaptı.

çağla şikel

Bilindiği üzere Emre Altuğ ile ayrılan ve 5 yıl boyunca yeni bir ilişki yaşamakta çekinen Çağla Şikel, kendisinden 10 yaş küçük olan Dj Emre Şenol ile aşk yaşadığı iddia edildi. Yaşanan bu aşk dedikodularının Çağla Şikel’e yönlendirilmesi üzerine sert çıkış yapan Çağla Şikel,”Gereksiz sorular soruyorsunuz.” Şeklinde konuştu.

Basın mensuplarına, “ Provam var oraya yetişmem gerek. Hem de gereksiz sorular soruyorsunuz.” İfadelerini kullanan Çağla Şikel, soruları yanıtsız bırakarak bulunduğu mekandan ayrıldı.

Ebru Polat İddialı Pozlar Verdi

ebru polat

Sosyal medya üzerinden yaptığı iddialı paylaşımlarla gündeme gelen Ebru Polat, yeni bir resim paylaştı. Mayolu pozu ile kameralar karşısına geçen Ebru Polat, gündemi salladı. Takipçilerine gönderme yaparak, “Sakin olun. Sadece mayokini, herkesin giydiğinden yani” ifadelerini kullanan Ebru Şanlı iddialı fiziği ve iddialı tarzıyla dikkat çekiyor. Bu durumu paylaşan Ebru Polat’ın paylaşımına beğeniler yağdı. Bir süre önce estetik yaptırdığını da açıklayan güzel sanatçı, takipçilerini heyecanlandırdı.

Şeyma Subaşından Nefes Kesen Paylaşımlar

şeyma subaşı

Son günlerde sürekli olarak özel hayatıyla ilgili olarak gündeme gelen Şeyma Subaşı, geçtiğimiz gün sosyal medya üzerinden yaptığı paylaşım ile enfesleri kesti. Sosyal medya üzerinden süper mini elbise ile kameralar karşısına geçerek poz paylaşan Şeyma Subaşı, resimlerini takipçilerinin beğenisine sundu. Şeyma Subaşı’nın mini elbisesi ile paylaşımına “ Yalnız sen” notunu da düştüğünü belirtmek isteriz. Bu paylaşıma ise binlerce beğeni ve binlerce yorum geldi.

Deren Talu Paylaştı Takipçileri Yakaladı

deren talu

Sosyal medya şu anda hayatımızın 4’te 3’ü haline gelmiş durumda. Bu doğrultu da sosyal medyayı aktif bir biçimde kullanan Deren Talu bir paylaşımda bulundu. Paylaşımında bir tatil beldesinde keyif yapan güzel, sevgilisi Baran Tınaz’ın da aynı yerde olduğu fotoğraf takipçileri babında gösterilince yakalandı.

Leave A Reply

Your email address will not be published.