Pazar Magazini Turu

0

Pazar Magazini Turumuzda Serenay Sarıkaya, Selin Şekerci, Kaya Çilingiroğlu ve Ebru Şallının akıbetleri yer almaktadır.

Serenay Sarıkaya’nın Makyajsız Pozuna Olumsuz Yorumlar Geldi

Magazin turumuzda ilk haberimiz Cem Yılmaz ile aşk yaşayan Serenay Sarıkaya ile ilgilidir. Serenay Sarıkaya’nın menajerlik görevinde yer alan Ayşe Barım’ın doğum günü görselini paylaşarak kutladı. Resmi İnstagram hesabından yayınlanan fotoğraf doğrultusunda ilgileri üzerine toplayan Serenay Sarıkaya’nın en dikkat çeken kısmını da makyajsız verdiği poz oluşturuyordu. Serenay Sarıkaya’nın Ayşe Barım için paylaştığı fotoğrafta makyajsız biçimde görünmesi takipçileri tarafından eleştirili yorumlara tabi tutuldu.

Serenay Sarıkaya

Türkiye’nin en ünlü komedyenleri arasında yer alan Cem Yılmaz ile aşk yalayan Serenay Sarıkaya, son günlerde ilişkisini bitirdiği haberleriyle gündemi kaplıyordu. Serenay Sarıkaya son olarak arkadaşı ve menajeri Ayşe Barım’ın doğum gününde çekildiği bir resmi paylaştı. Paylaşılan resimde makyaj tercih etmeyen Serenay Sarıkaya’ya eleştiriler yağmur gibi damladı.

Serenay Sarıkaya

Menajeri ve arkadaşı Ayşe Barım ile selfysini “Happy Birthday Queen Ayşe Barim” notuyla paylaşan ve Serenay Sarıkaya’nın takipçileri tarafından eleştirildiği görüldü. Paylaşılan Selfy’de bazı takipçilerden kötü yorumlar gelirken, bazı takipçilerden de olumlu yanıtla geldi.

Ünlü Oyuncu Selin Şekerciden Serdar Bilgi ile Beraber Aşk Yaşadığına Dair İddialara Yanıt Verdi: Ayıptır!

Selin Şekerci

Türkiye’de dizi sektöründe en güzel sanatçılar arasında yer alan Selin Şekercinin,  Beşiktaş Spor Kulübünün eski başkanı Selin Bilgili ile aşk yaşadığı iddialarına sert tepki geldi. Selin Şekerci resmi sosyal medya hesabından yayınladığı açıklamada: “Ayıptır yahu!” notu nu düştü.

Selin Şekerci

Ünlü oyuncu Selin Şeker resmi hesabından yaptığı açıklamada: “ Yok artık Lebron James, Çok ayıp ama artık ya yapmayın gözünüzü seveyim. Her şeyin de bir haddi var. Evimde oturduğum yerde kimlerle aşka yelkenler açmışım tövbe gece gece. Ailem var benim. Belki değer verdiğim bir insan var çok ayıp yahu!” ifadelerini kullandı. Ünlü güzel bu paylaşımıyla tüm iddiaları yalanlarken, iddiayı ortaya atanlara ateş püskürttü.

Kaya Çilingiroğlu, sevgilisiyle plaj keyfi yaptı

56 yaşındaki futbol yorumcusu ve iş adamı görevlerinde bulunan Kaya Çilingiroğlu, yeni sevgilisi ile plaj keyfi yaptı. Futbol yorumcusu Kaya Çilingiroğlu, birlikte görüntülendiği yeni sevgilisi Sevcan Karahan ile Bodrum’un Gündoğan ilçesinde kameramanlara yakalandı.

Gölgede oturarak şezlongun üzerinde muhabbet eden çift, Bodrumun sıcak havasında kendilerini serin sulara bıraktılar. Ayrıca 56 yaşındaki futbol yorumcusu ve iş adamı görevinde bulunan Kaya Çilingiroğlu’nun da kilo aldığı gözlerden kaçmadı.

Kaya Çilingiroğlu

Bilindiği üzere 56 yaşındaki iş adamı ve futbol yorumculuğu görevlerinde bulunan Kaya Çilingiroğlunun bir süre önce kendisinden 17 yaş küçük olan sevgilisi Seda Sevin ile aşk yaşamıştı. Ancak aldıkları karar doğrultusunda ayrılan çift takipçilerini bir hayli üzmüştü.

Ebru Şallı Tatil Fotoğraflarına Tepki Gösterenlere İsyan Etti

Ebru Şallı

Lenfoma uygulama ve tedavisi gören Pars’ın hayatını kaybetmesinin ardından büyük acı çeken Ebru Şallı, eşi Uğur Akkuş ile birlikte Bodrum’da tatile çıktı. İnstagram üzerinden ilk kez bir tatil fotoğrafı paylaşan Ebru Şallı’ya takipçilerinden olumsuz yanıtlar geldi. Bu durum üzerine açıklama yapan Ebru Şallı: “Sosyal medya üzerinden fotoğraflarım eleştirilmiş. Milletin ne dediğini takmıyorum. Onlara kalsa benim ölmemi istiyorlar. Ölsem ellerine ne geçecek?” ifadelerini kullandı.

Leave A Reply

Your email address will not be published.