Pazar Magazini, Merve Özbey, Demet Akalın, Ebru Polat ve Ayhan Taş

0

Merve Özbey’in Çocuğunun Cinsiyeti Belli Oldu.

Pazar Magazini, her Pazar günü yayınlanan ve tüm şarkıtv okurlarının merakla beklediği bir magazin hafta sonu da geldi çattı. Bu hafta birbirinden değerli sanatçıların son durumlarını ekrana getireceğiz. Hep birlikte iyi seyirler diliyoruz.

Merve Özbey’in Çocuğunun Cinsiyeti Belli Oldu.

merve özbey çocuk cinsiyet

Türk pop müziğinin en değerli şarkıcılarından biri olan Merve Özbey, bebeğinin cinsiyetini öğrendi. Dört aydır hamile olan ve hamileliğin heyecanını gizleyemeyen Merve Özbey, resmi sosyal medya hesaplarından kızının cinsiyetini açıklayan bir paylaşım yaptı.

Geçtiğimiz aylarda Kenan Koçak ile evlenen Merve Özbey, henüz evliliğinin üzerinden 1 2 ay geçince hamile olduğunu duyurdu. Yaklaşıl 4 aydır hamile olduğu ifade edilen Merve Özbey, resmi sosyal medya hesaplarından evladının cinsiyetini açıkladı. Merve Özbey doğacak bebeğinin cinsiyetini kız olarak açıkladı.

Sosyal medya platformlarından açıklama yapan Merve Özbey, karnı burnunda olduğu bir resimi paylaşarak, “ Gel bakalım benim güzel kızım. Ailene, vatanına, dünyaya güzellikler ve hayırlar getir. Çok Şükür” notunu düştü.

Ebru Polat, Demet Akalının Kızı İçin Özel Öğretmen Tutmasına Destek Verdi

Pandemi süresinde okulların durumu da belli oldu. Okulların henüz açılmama ihtimaline karşın ünlü şarkıcı Demet Akalın, kızının eğitim görmesi maksadıyla evine özel öğretmen tutma kararı verdi. Demet akalının bu kararı üzerine Ebru Polat, “ Hepimiz özel öğretmenlerle büyüdük.” şekilde açıklama yaptı. Bu açıklama ile tepkileri üzerine çeken Ebru Polat’a takipçileri ateş püskürdü.

Ünlü şarkıcı Demet Akalın kızı Hira için özel öğretmen tutma kararını almasının ardından tepki yağmuruna tutuldu. Bu duruma takipçileri tepkiler yükseltirken, Ebru Polat’tan destek geldi. Demet Akalın için tepki gösteren takipçilerine açıklamada bulunan Ebru Polat’ da tepkiler yağdı.

“Herkes Özel Öğretmenlerle Büyüdü”

İnstagramın aktif yüzleri arasında yer alan Ebru Polat, Demet Akalın’ın kızı Hira için özel öğretmen tutma kararının ardından verilen tepkilere videolu yanıt verdi. Ebru Polat, “ herkes özel öğretmenlerle büyüdü. Bu kadar abartılacak ne var ki? Mesela benim 4. sınıftan itibaren Üniversiteye kadar hep özel öğretmenlerim oldu. Ne var ki bunda? Hepimiz özel öğretmenlerle büyüdük.” İfadelerini kullanması üzerine tepkiler çığ gibi yükseldi.

Evli Oyuncu Ayhan Taş, İki Kadınla Görüntülendi

Eşinin hamile olduğu bilinen Ayhan Yaş, geçtiğimiz günlerde iki kadın arkadaşı ile bir mekanda görüldü. Bir anda magazin ekiplerini gören Ayhan Taş, panikleyerek mekandan çıkmaya çalıştı. Ayhan Taş bu arada, “ Eşim hamile. Lütfen yanlış anlamasın.” İfadelerini kullandı.

Evli Olduğumu Biliyorsunuz, Yanlış Anlaşılmasın”

Cihangir’de gece yarısı saat 02.30’da iki bayanla görüntülenen Ayhan Taş, kameramanlarını karşısında görünce, “ Arkadaşlar biliyorsunuz ki karım 2. çocuğumuza hamile.  lütfen bu durum yanlış anlaşılmasın. Gazeteci arkadaşlarım. Yanımdaki bayanlar bizim misafirlerimiz. Benim zaten evli olduğumu biliyorsunuz. Lütfen yanlış anlaşılmasın.” İfadelerini kullandı.

Leave A Reply

Your email address will not be published.