Pazar Magazini: Hadise, Serenay Sarıkaya ve Gizem Güven

0

Pazar Magazini: Hadise, Serenay Sarıkaya ve Gizem Güven

Haftanın en çok beklenilen günü geldi çattı. Gerek iş yerlerimizden gerekse okullarımızdan fırsat bulduğumuz yegane günlerden biri olan Pazar günleri, magazininde en çok gündeme geldiği günlerdendir. Bu pazarda her Pazar olduğu gibi birçok magazin olayı da beraberinde geldi. İşte Pazar magazin haberlerimiz başlıyoruz.

Hadise sevgilisinin Köpeği Benek İle Mısır Yedi

Bilindiği üzere uzun bir zamandır oyuncu Kaan Yıldırım ile aşk yaşayan Hadise, resmi sosyal medya hesabından bir paylaşımda bulundu. Paylaşımda sevgilisi Kaan Yıldırım’ın köpeği olan Benek ile patlamış mısır yediği eğlenceli görüntüleri paylaştı. Hadise, Kaan Yıldırım’ın köpeği Benek ile makyajsız bir biçimde kamera karşısına geçti. Hadise’nin makyajsız görüntüsü ise takipçilerinden tam not alarak beğeni yağmuruna tutuldu.

hadise benek mısır

Başarılı şarkıcı ve jüri üyesi olan Hadise, Kaan Yıldırım ile aşk yaşamaya başlamıştı. Uzun süredir mutlu günler geçiren çift, son olarak Hadisenin Kaan Yıldırım’ın köpeği ile beraber mısır yediği mutlu görüntüleriyle gündeme geldi.

Doğal Haliyle Karşımıza Çıktı

Kaan Yıldırım ile birlikte aşk yaşayan ünlü şarkıcı Hadise, instagram üzerinden bir paylaşım yaptı. Paylaşımında sevgilisi Kaan Yıldırım’ın köpeği ile birlikte mısır yiyen ünlü şarkıcının makyajsız olması da dikkat çekti. Hadise’nin makyajsız halleri hayranlarından tam not almayı da ihmal etmedi.

Serenay Sarıkaya’nın Uzun Süredir Hazırlandığı Bergen Filminin çekimleri Ertelendi

Ünlü oyuncu Serenay Sarıkaya’nın yaklaşık 2 senedir aralıksız çalıştığı “Bergen” filmini ertelendi. Bilindiği üzere Çin’in Wuhan kentinde meydana gelen ve Asya kıtasını ardından Avrupa kıtasını da etkisi altına alan Koronavirüs, son zamanlarda etkisini arttırmaya devam ediyor. Bu durumda ertelenen “Bergen” filmi, Serenay Sarıkaya’yı da üzüntüye uğrattı.

Arabesk müziğinin en yetenekli sanatçılarından biri olan ve hayatında birçok zorluklarla karşılaşan Bergen’in hayatına değinilecek “Bergen” filminin çekimlerine başlanacaktı. Yaklaşık 2 senedir masada olan proje için ünlü oyuncu Serenay Sarıkaya, çalışmalarına devam ediyordu. Ancak bilindiği üzere Koronavirüs salgınının bir türlü geçmemesinden ötürü çekimleri ertelenen “Bergen’ filmi üzüntüye yol açtı.

Serenay Sarıkaya’dan Açıklama: “1,5 yıldır Filmin Üzerinde Çalışıyordum.”

Filmin başrol oyuncusu olan ünlü güzel ve oyuncu Serenay Sarıkaya, filmine ertelenmesinin ardından açıklamalarda bullundu. Sarıkaya, “Tam 15, yıldır filmin üzerinde çalışıyordum. Bergen’in şarkılarını dahi ezberledim. Bergen ile ilgili tüm yazılarını okudum. Şimdi de ailesiyle tanışacağım. Yaşadığı evi ziyaret edeceğim.” İfadelerini kullandı.

Sihirli Annemin Cereni Kına Gecesi Yaptı

Geçtiğimiz senelerde ünlü bir televizyon kanalında yayınlanan “Sihirli Annem” dizinde Ceren rolüyle tanıdığımız güzel oyuncu Gizem Güven, dün akşam kına gecesini gerçekleştirdi. Gelecek hafta Caner Turp ile dünya evine girecek ünlü güzel oyuncu Gizem Güven’in kına gecesine birçok ünlü de katıldı.

Gizem Güven Kurtlarını Döktü

Bir dönem çocuk dizilerinden biri olan “Sihirli Annem” dizisiyle hayatımıza giren Gizem Güven, dün akşam kına gecesi yaptı. Dün akşam gerçekleşen kına gecesinde özel dans koreografisiyle herkesi mest eden Gizem Güven haftaya dünya evine girecek.

Leave A Reply

Your email address will not be published.