Pazar Magazini: Fahriye Evcen, Hilal Toprak, Ferman Toprak Çifti, Demet Akalın…

0

Pazar Magazini: Fahriye Evcen, Hilal Toprak, Ferman Toprak Çifti, Demet Akalın…

Sizler için pazar Günlerinin en çok okunan ve en merak edilen magazin haberlerini derledik. Elinize telefonlarınızı, tabletlerinizi alın ve geri yaslanın. İşte, Pazar magazin haberlerimiz başlıyoruz.

Fahriye Evcen’in Dudak Uçuklatan Çantası

Burak Özçivit ile Fahriye Evcen, İstanbul’daki Rumelihisarı’nda baş başa yemek yedikten sonra hayranlarını kırmadı ve günün hatırası barındırmak maksadıyla resim çekildi. Sosyal medyada paylaşılan resimlerin ardından Fahreiye Evcen’in elinde tuttuğu çantanın dudak uçuklatıcı fiyatı öğrenildi. Fahriye Evcen’in elinde bulunan çantanın değerinin 10 bin Türk Lirası olduğu ifade edildi.

fahriye evcenin çantası

Burak Özçivit ile evli olan ve başarılı oyunculuk kariyerine devam eden Fahriye Evcen, dün Rumelihisarı’nda yemek yedikten sonra hayranlarıyla fotoğraf çekildi. Hayranları ile fotoğraf çekilen Fahriye Evcen’İn elinde tuttuğu çantanın değerinin 10 bin Türk Lirası olduğu ifade edildi.

10 Bin TL Değerindeki Çanta

Fahriye Evcen, Rumelihisarı’nda yemek yedikten sonra hayranlarıyla fotoğraf çekildi. Hayranlarıyla fotoğraf çekinen Fahriye Evcen’in elinde bulunan çantanın değeri tamı tamına 10 bin TL olduğu öğrenildi.

Hilal Toprak İle Ferman Toprak Çifti Boşanma Kararı Aldı

5 Yıl evvel evliliğe ilk adım atan Hilal Toprak ile Ferman Toprak çifti boşanma kararı aldı. Adel Su Toprak adında bir kız çocukları olan ve çiftlerden Hilal Toprak, sosyal medya üzerinden paylaşım yaptı. Sosyal medya üzerinden paylaşım yapan Hilal Toprak, “ ilk bizden duyun” diyerek açıklama yaptı.

hilal toprak ferman toprak boşanma

5 yıl evvel ünlü türkü sanatçısı Ferman Toprak ile dünya evine giren Hilal toprak, sosyal medya hesabı üzerinden paylaşım yaparak 5 yıllık evliliklerini bitirme kararı aldıklarını duyurdu.

“Yollarımızı Ayırma Kararı Aldık”

hilal toprak ferman toprak boşanma

Adel Su adında bir de kızları olan Hilal Toprak ve Ferman Toprak çifti boşanma kararı aldı. Boşanma kararlarını Hilal Toprak’ın sosyal medya üzerinden duyuran çift, “ İlk bizden duymanızı istedim. Üzülerek belirtmem gerek ki; Eşim Ferman Toprak ile birlikte yollarımızı ayrıma kararı almış bulunmaktayız. Bu durumun ardından adil olduğunu düşündüğümüz için de gereken paylaşımları yapacağız. Tek isteğimiz bu zorlu dönemde bizlere destek olmanızıdır.” İfadelerini kullandı.

Demet Akalın’ın 6 Yaşındaki Kızı Hira Ölümde Döndü

Ünlü şarkıcı Demet Akalın’In 6 yaşındaki kızı Hira’nın üzerine cam düştü. Kış bahçesindeki camın kızı Hira üzerine düştüğünü bildiren Demet Akalın, sosyal medya üzerinden kızının ölümden dönmesine yol açan camın görüntüsünü paylaştı. Demet Akalın, “ Allah korudu… Dualarınızı eksik etmeyin “ açıklamasında bulundu.

demet akalın'In kızı

Bugünlerde Alişan ile birlikte sabah programları teşkil eden Demet Akalın’ın kızı Hira, dün akşam saatlerinde ölümden döndü. Demet Akalın, sosyal medya üzerinden yaptığı açıklama ile 6 yaşındaki kızın üzerine cam düştüğünü bildirerek sevenlerinden dua istedi.

“Kızımı Allah Korudu”

demet akalının kızı hiran

Demet Akalın, “Dün akşam Hira’nın üzerine düşen kış bahçesi camı, ufak bir çizikle kurtulması bugün sevindirdiğim kız çocukları. Bunun başka bir açıklaması yok. Kızımı Allah korudu… Dualarınızı eksik etmeyin.” İfadelerini kullandı.

Leave A Reply

Your email address will not be published.