Pazar Magazin Haberleri

0

Pazar Magazini

Pazar günü magazinin en çok konuşulduğu günlerdendir. Bunun için Pazar günlerini magazine ayırmış bulunmaktayız. Hafta içi ve özellikle hafta sonunun ihtiva edildiği magazinde neler yaşanmış, kimler hangi gönderileri paylaşmış gelin hep birlikte onarla bakalım. İşte Pazar magazini sizlerle.

Şeyma Subaşı’ndan Karın Kaslı Paylaşım

Ünlü televizyoncu ve kanal sahibi Acun Ilıcalı’nın eski eşi Şeyma Subaşı, resmi sosyal medya hesaplarından yaptığı paylaşımlarla takipçilerini mest ediyor. Son olarak resmi sosyal medya hesaplarından arkın akslı paylaşım yapan ve binlerce beğeni alan Şeyma Subaşı, takipçilerinin gözdesi oldu.

Ünlü televizyon dahisi Acun Ilıcalı’dan boşanan ve ünlü DJ Guido ile birlikte olan Şeyma Subaşı, herkes gibi sosyal medya hesabını etkin kullanan kişiler arasında yer alıyor. İnstagram adlı sosyal medya platformu üzerinden sık sık paylaşımlara bulunan Şeyma Subaşı, tatilden bir türlü bıkmış gibi görünmüyor. Her zaman bikini ile poz veren ve tatilini aksatmayan Şeyma Subaşı, formundaki görüntüsü ile takipçilerinden büyük beğeni alıyor. Sporseverliği ile bilinen ve sürekli spor yapan Şeyma Subaşı, bu seferde takipçilerine karın kası pozu verdi.

Cemal Can, Danla Bilic’in Önünde Diz Çöktü

TV8 ekranında yayınlanan ve Türk halkının merakla seyrettiği Survivor 2020’nin şampiyonluk koltuğuna oturan Cemal Can ve sosyal medya platformunun ünlü simalarından Danla Bilic, birlikte poz verdiler. İnstagram hesaplarından “Biz hazırız” açıklamasıyla paylaştıkları resimlerde Danla Bilic ile Cemal Can beğeni seline maruz kaldı. Cemal Can ise evlilikmiş gibi belirterek resimleri, “ O hayır dedi.” Notuyla takipçilerinin beğenisine sundu.  

Emina Jahovic, Yeni Bir Aşka Yelken Açtı

Mustafa Sandal’ın tek celsede boşandığı Emina Jahovic, yeni bir aşka yelken a. Emina Jahovic’in bir süre önce yazılımcılık yapan ve alanında en iyilerden birisi olan Rona Gürçay ile aşk yaşadığı iddia edildi.

Bilindiği üzere Mustafa Sandal ile ayrılan ve ardından Sadettin Saran ile ilişkiye başlayan Emina Jahovic, geçtiğimiz yılın ekim ayı gibi ayrılığı eşine gelmiş ve ardından yollarını ayırmışlardır. Bu durumun ardından Emina Jahovic, ünlü yazılımcı Rona Gürçay ile aşk yaşamaya başladığı konuşuldu.

Göcek’te Kalmaya Başladılar

Emina Jahovic, edinilen bilgiler ışığında ünlü yazılımcı Rona Gürçay’a gönlünü kaptırmasının ardından aşkını herkesten uzak yaşamaya karar verdi. Emina Jahovic çocukları ile birlikte Gölcük’te kalmaya başladılar. Bu durum üzerine aşk yaşadıkları iddia edilen Rona Gürçay ise Gölcükte bir otelde kalmaya karar verdi.

Ebru Şallı’dan Yürek Burkan Paylaşımlar

Geçtiğimiz nisan ayında 10 yaşındaki oğlunu toprağa veren Ebru Şallı, dün akşam resmi sosyal medya hesaplarından oğluyla çektiği bir fotoğrafı paylaştı. Bu fotoğraf tüm takipçilerinin yüreğini burktu.

Ebru Şallı ile Harun Tan’ın oğulları Pars, nisan ayının 10’unda toprağa verilmişti. Bilindiği üzere lenfoma tedavisi gören ve bu tedaviyi sonuçlandırmayan Pars, verdiği mücadele ile hayata gözlerini yummuştu. Evlat acısı ile kasıp kavuran Ebru Şallı, dün oğlu Pars ile birlikte bir fotoğrafını paylaştı. Bu fotoğraf ile yürekleri dağladı.

Leave A Reply

Your email address will not be published.