Oyuncu Hülya Şen Kediler Yüzünden Saldırıya Uğradı

0

Başarılı oyuncu Hülya Şen, saldırıya maruz kaldığını söyledi. Apartman kapısının önünde bulunan kedilerden rahatsız olan komşu ve yönetici, kediler yüzünden apartmanın pire kaptığını iddia ederek Hülya Şen’in ziline bastılar. Karşılıklı konuşma tartışmaya dönüşünce, Hülya Şen yönetici tarafından tehdit edildiğini ve darp girişiminde bulunduğunu belirtti.

Oyuncu Hülya Şen Kediler Yüzünden Saldırıya Uğradı
Oyuncu Hülya Şen Kediler Yüzünden Saldırıya Uğradı

Ünlü oyuncu Hülya Şen, Beşiktaş’taki evinde saldırıya uğradığını belirtti. Evinin kapısının çalmasıyla kapıya çıkan Hülya Şen, karşısında bina yöneticisi ve üst komşusunun olduğunu görür. Kapı önünde bulunan kedilerin pire oluşturduğunu ve binada kokuya neden olduğunu söylerler. Uzun süren konuşma bir anda tartışmaya dönüşür ve ikili arasında kavga çıkar.

Saldırı İddiası

Gazetede yer alan haberin konusuna göre; Hülya Şen’in, tartışma anını telefonunun kamerasına aldığı ve bu duruma sinirlenen yöneticinin ünlü oyuncuya tekme atma girişiminde bulunduğu iddiası ortaya atıldı. Bu durum üzerine başarılı oyuncu karakola giderek şikayetçi oldu.

Hülya Şen
Hülya Şen

Yönetici Yasemin M.’nin iddiasına göre ise; “Ben kendisine salgından bahsederek, bu konuda gerekli tedbirlerin alınması gerektiğini söyledim. Ben kendisine saldırmadım, bu bana yapılan bir iftiradır ve ben de kendisinden şikayetçiyim.” dedi.

Leave A Reply

Your email address will not be published.