Nisa’ya Ne Oldu ? Nisa Elendi mi ?

 Nisa’ya Ne Oldu ? Nisa Elendi mi ?
Okunuyor Nisa’ya Ne Oldu ? Nisa Elendi mi ?

Nisa’ya Ne Oldu ? Nisa Elendi mi ?

Nisa Elendi mi, Survivor 2020 programında oyuna çıkmayan Nisa Elendi mi sorularını hayranları sormaya başladı. Peki Nisa’ya ne oldu? Survivor tarihinin en genç yarışmacılarından biri olarak Nisa, bir çok hayranı tarafından çok sevilse de bu doğrultuda çokta tepki görmektedir. Oyunları genelde kaybettiği zaman sürekli olarak ailesini özlediğini ve artık evine dönmek istediğini söylüyor. Hal böyle olunca nisa sakatlandı mı veya nisa neden oynamıyor soruları sosyal medya üzerinde en çok paylaşılan sorular haline geldi.

nisa elendi mi
nisa elendi mi

Acun’dan Açıklama Geldi!

Acun Ilıcalı canlı yayında yapmış olduğu açıklamada takipçiler tarafından Nisa’ya ne oldu? Nisa Sakatlandı mı? Nisa neden oynamıyor gibi bir sürü soru geldi. Acun Ilıcalı cevap olarak; Nisa şuanda klinikte ve psikolojik bir tedavi eşiğinde dedi. Şuanda klinikte psikolojik destek gördüğünü açık açık söyledi. Muhtemelen Nisa ilk defa ailesinden ayrı kalmıştı.

Daha sonrasında Acun Ilıcalı, Nisa ile güzel bir konuşma yaptıklarını belirtti. Devam etmek yada Nisa Survivordan elenecek mi tamamen kendi elinde. Acun Ilıcalı her türlü Nisa’ya yardımcı olabileceğini açıkladı.

nisa'ya ne oldu
nisa’ya ne oldu

Nisa Geri Dönecek mi ?

Nisa geri dönecek fakat Acun Ilıcalı yapmış olduğu açıklamada şöyle dedi; Biz yarışmaya çık dedik ama o çıkar mı yada yarın çıkar öbürkü gün ben çıkmak istemiyorum der mi bilmiyoruz. Kararı ona bıraktık dedi.

Yapılan Yorumlar
Bir Yorum Yapın