Müge Anlı Canlı Yayında Saldırıya Uğradı

 Müge Anlı Canlı Yayında Saldırıya Uğradı
Okunuyor Müge Anlı Canlı Yayında Saldırıya Uğradı

Müge Anlı saldırıya uğradı! Atv kanalında yayınlanan Müge Anlı ile Tatlı Sert programında bir anda tansiyon tavan yaptı. Seyirciler arasında bulunan Şaban Özcan, canlı yayını umursamayarak Müge Anlı’ya saldırmak için harekete geçti.. Sinirlerine hakim olamayan şahıs, Müge Anlı’nın üzerine yürüdü ve tehditler savurdu. Canlı yayında saldırıya uğrayan Müge Anlı neye uğradığını şaşırdı ve güvenlik görevlilerin araya girmesi ile olayın büyümesinin önüne geçildi.

Günler önce ortaya çıkan bir olayı araştırmak için harekete geçen Müge Anlı, ansızın kaybolan 3 kişiyi aramaya başlamıştı. Yangın sonrası kaybolduğu düşünülen bu kişiler hakkında konuşmaya başlayınca, bir anda saldırıya uğradı. Sinirlerine hakim olamayan Şaban Özcan hiç düşünmeden saldırıya geçti. Araya giren seyirciler ve güvenlik görevlileri olayı sakinleştirmeye çalıştılar.

Şaban Özcan Müğe Anlıya Saldırdı
Şaban Özcan Müge Anlıya Saldırdı

3 Kişinin Kaybolması Ve İddialar Şaban Özcan’ı Çıldırttı

Bundan 1 yıl önce Sinop iline bağlı Türkeli ilçesinde meydana gelen bir yangın sonrası yeni hamile olan Nurten Özkaya, oğlu Ramazan Özkaya ve genç kadının 105 yaşındaki kayınvalidesi bir anda kayıplara karışır. Bölge halkı kaybolan bu 3 kişinin yangında can vererek öldüklerini düşünür ancak daha sonra yapılan araştırmalar sonrasında, yangında kimsenin ölmediği belirlendi. Adli Tıp tarafından yapılan inceleme sonucunda, yangın içerisinden insan bedenine ait bir DNA çıkmadığı bilgisi aktarıldı.

3 Kişinin Kaybolması Ve İddialar Şaban Özcan’ı Çıldırttı
3 Kişinin Kaybolması Ve İddialar Şaban Özcan’ı Çıldırttı

Olayın ilk başladığı andan itibaren kaybolan genç kadının eşi Erdal Özkaya, sorunsuz ve huzurlu bir evliliklerinin olduğunu söyleyip duruyordu. Bugün yayına yeni katılan bir kişinin ortaya atmış olduğu iddialar, bir anda ortalığı alevlendirdi. İddiayı ortaya atan Satılmış isimli şahıs; “Kısa bir süre önce bir yakınım beni aradı ve aynı şekilde Nurten’i de yakından tanıyan birisi bu kişi. Nurten ablanın köye dönmesi ile birlikte boşanacağı bilgisi kulağıma gelmişti. Eğer yangın olmasaydı, Nurten abla ayrılacaktı” dedi.

Bu durum üzerine iddiaların ardı arkası kesilmedi ve bu işte Şaban Özcan’ın olduğu da söylenince, ortalık iyice karıştı. Müge Anlı’nın kullanmış olduğu kuyruk acısı sözü; Şaban Özcan için son damla oldu ve bir anda oturduğu yerden kalkarak, Müge Anlı’nın üzerine yürüdü. Araya giren güvenlik görevlileri olayın büyümesine engel oldu.

Yapılan Yorumlar
Bir Yorum Yapın