MasterChef’te Yarışan Mavi Takımın Kaptanı Belirlendi

0

MasterChef’te Yarışan Mavi Takımın Kaptanı Belirlendi

Türkiye Cumhuriyeti’nin sevilen kanalı arasında yer alan TV8’de dün akşam MaterChef’in yeni bölümü yayınlandı. Dün akşam mavi takımın kaptanlığı için büyük bir çekişme yaşandı. Mavi takımını belli olacağı programda zaman zaman gergin anlarda yaşandı. Ancak bölüm itibariyle neşeli geçen programda şeflerin yorumları dikkat çekti. MasterChef’te şeflerin belirlediği yaratıcılık oyununda hazırlaması ve sunulması ile tabağını en iyi hazırlayan kişi kaptan olarak seçildi. İşte MasterChef’te dün yaşanan izlemesi zevkli bölüm sizlerle.

MasterChef, dün yeni bölümüyle ekranlara merhaba dedi. TV8’in en çok izlenen ve en merak edilen yarışmalarından birini ihtiva eden MasterChef’te özellikle mavi takımda kaptanlık yarışı göze çarptı. Takım kaptanlığı için ter döken yarışmacılar birbirleriyle kıyasıya yarıştı. Peki Master Chef’te mavi takımın kaptanı kim oldu?

MasterChef’te Mavi Takımın Kaptanı Kim Oldu?

MasterChef’in kontrolünü elinde bulunduran şefler, yarışmacılardan yaratıcılık oyunu istedi. Bu oyunun ardından gerçektende gerek sunuş gerekse hazırlanış bakımından şeflerin taktirini toplayan Celal, mavi takımın kaptanı seçildi. Kıyasıya mücadele eden ve elinden gelenin en iyisini yapan Celal, mavi takımın kaptanlığını kimseye vermedi.

MasterChef’te Kırmızı Takımın Kaptanı Kim Oldu?

MasterChef’te kıran kırana yarışın ardından tabağını en güzel hazırlayan ve sunan Celal mavi takımın kaptanı olmuştu. Bu durumun ardından açıklama yapan Celal, “ Mavi takım güçlü bir takımdır. Bizler karşımızda güçlü bir rakip görmek isteriz. Bunun için güçlü bir katana gerek var. Ben de kırmızı takımın kaptanını Eray olarak belirliyorum.” İfadelerini kullandı. Bu durum üzerine MasterChef programındaki kırmızı takımın kaptanı da Eray oldu.

Celal Ekibi Kurdu

Yaptığı yemek ve sunuşu ile mavi takımın kaptanlığına getirilen Celal, teşkil edilen ekibe ilk olarak Barbaros’u seçmişti. Celal’İn kaptanlığını yaptığı mavi takım için Barbaros, Serhan, Ebru, Tanya, Esra, Berker ve Sefa’yı aldı.

Eray Ekibini Kurdu

Yaptığı yemek ve akabinde sunuşuyla mavi takımın kaptanlığını elde eden Celal, kırmızı takımın kaptanını Eray olarak belirlemesi üzerine Eray, kırmızı takımın ekibini belirledi. İlk olarak Furkan’ı takımına dahil eden Eray, seçmelerin hemen sonrasında kırmızı takım yarışmacıları, Eray kaptan olmak üzere, Uğur, Furkan, Emir, Duygu, Ayyüce, Özgül ve Gülşan oldu.

MasterChef’in Dünkü Bölümünden Yansıyanlar

MAsterChef’te kaptanların belirlenmesi ve ardından kurulan ekiplerle yarışma başladı. İlk düello da Celal ve Eray karşı karşıya geldi. MasterChef’in belirleyici unsuru şefleri 20 dakikalık sürede verdiği yemeğin ardından 20 dakika içerisinde 27 poşe yumurta hazırlayan Eray, 26 poşe yumurtada kalan Celal’i geri de bıraktı. Ancak Eray’In hazırladığı yumurtalardan birisinin patlamasının ardından durum berabere kaldı. Ardından kontrol edilen yumurtaların ardından kazanan taraf Celal oldu.

MasterChef, dün gerçekleşen yarışmanın ardından bugün oynanacak 2. oyun ile devam edecek.

Leave A Reply

Your email address will not be published.