Lüks Yaşayan Ünlüler

0

Lüks Yaşayan Ünlüler

     Lüks yaşayan ünlüler arasında kim olmak istemez ki? Sadece ünlüler değil herkes lüks yaşam sürmek ister. Bunun için ya ünlü olmak gerekli ya da çok iyi bir kazancınızın olması gerekiyor. Bu yazımızda sizlere merak edilen ünlülerin yaşamından bahsedeceğiz.

engin altan düzyatan
engin altan düzyatan
  1. Engin Altan Düzyatan

Çoğunuzun Diriliş Ertuğrul adlı televizyon dizisinden tanıdığı Engin Altan Düzyatan eşi ile beraber lüks çubuklu vadi villarında oturmaktadır. Bunun yanı sıra aynı muhitte Şahan Gökbakar da oturmaktadır.

burak özçivit
burak özçivit
  1. Burak Özçivit ve Fahriye Evcen Çifti

Beykoz civarında 4 katlı süper lüks bir havuzlu villada yaşayan çift güzel bir orman manzarasına karşı oturuyor. Bulundukları villanın aylık kirası yaklaşık 15.000 TL civarıdır.

sezen aksu
sezen aksu
  1. Sezen Aksu

Yılların eskitemediği minik serçe lakaplı ünlü sanatçımız kanlıca da bulunan özel bordo yalısında oturmaktadır. Denize sıfır konumda balkonu olan bu lüks yalıda bir ömür geçer. Kim burada yaşamak istemez ki?

tarkan
tarkan
  1. Mega Star Tarkan Ve Eşi

Mega star Tarkan ve eşi Kemerburgaz tarafında lüks bir evde dairede yaşıyorlar. Oturduklar evin değeri ise yaklaşık 1 milyon dolar civarıdır. Doların şu günlerde 7 TL olduğunu varsayarsa yaklaşık 7 Trilyon eder.

caner erkin
caner erkin
  1. Caner Erkin Ve Eşi

Ünlü milli ve yerli futbolcu Caner Erkin eşi ile beraber değeri 12 milyon Tl’yi bulan Acarkent villarında oturmaktadırlar. Oldukça iyi ve lüks bir yaşam sürdükleri belli oluyor.

zeynep yılmaz
zeynep yılmaz
  1. Zeynep Yılmaz

Acun Medya ve TV8 kanalının sahibi Acun Ilıcalı’nın eski eşi Zeynep Yılmaz kızları ile beraber zorlu center evlerinde oturuyor. Oldukça lüks rezidanslar olduğunu söylemek istiyorum.

ömer sabancı
ömer sabancı
  1. Arzu Ve Ömer Sabancı Çifti

Sabancı ailesinden gelen Ömer sabancı ve eşi beylerbeyi semtinde oldukça muhteşem bir yalıda oturmaktadırlar. Dizi ve filmlerde gördüğünüz hayatı yaşıyorlar diyebiliriz.

kıvanç tatlıtuğ
kıvanç tatlıtuğ
  1. Kıvanç Tatlıtuğ Ve Eşi

Ünlü oyuncu manken Kıvanç Tatlıtuğ eşi ile beraber Göktürk merkez villarında oturmaktadır. Bu lüks villanın aylık kirası ise ortalama 15.000 TL civarıdır.

kenan imirzalıoğlu
kenan imirzalıoğlu
  1. Kenan İmirzalıoğlu Ve Sinem Kobal Çifti

Ünlü oyuncular Emirgan’da boğaz manzaralı lüks bir villada oturuyorlar. Oldukça geniş ve ferah bir bahçesi de bulunmaktadır.

acun ılıcalı
acun ılıcalı
  1. Acun Ilıcalı

Ünlü Patron Genelde Türkiye ve Dominik Cumhuriyeti arasında devamlı gelip gittiği için seyahatlerini jet ile yaptığını bilmekteyiz. Acun Ilıcalı’nın evleri ise sırasıyla; Miami’de 6 milyon dolarlık ultra lüks bir malikanesi bulunmaktadır. Dominik’te ise ucu bucağı bulunmayan bir evi bulunmakta hatta evinin içinde kesinlikle yapay olmayan gerçek bir göl bulunmaktadır. İstanbul’da boğaza sıfır bir malikanesi olduğu bilinmektedir.

Bu yazımızda herkesin tanıdığı lüks yaşayan ünlülerin nerede ve nasıl yaşadıkları ile ilgili bilgiler vermeye çalıştık. Yazımızı beğendiyseniz sosyal medyada paylaşarak bizi sevindirebilirsiniz.  https://www.sarkitv.com ‘u takip etmeyi unutmayınız.

Lüks Yaşayan Ünlüler Takip Etmeyi Unutmayınız…

Leave A Reply

Your email address will not be published.