İrem Derici; Herkes Kameralara Oynuyor Diyerek Sanat Dünyasına Gönderme Yaptı

0

Karantina dönemi içerisinde adından en çok söz ettiren ünlülerinden olan İrem Derici, geçen günlerde bir Youtube kanalına konuk oldu. İrem Derici, konuştuğu sözler ile gündeme oturdu. Güzel şarkıcı Derici; “Bu sektördeki herkes kameralara oynuyor” dedi. Onlar asla terlemez ve asla küfür etmezler” diyerek ekledi.

İrem Derici Herkes Kameralara Oynuyor Diyerek Sanat Dünyasına Gönderme Yaptı
İrem Derici Herkes Kameralara Oynuyor Diyerek Sanat Dünyasına Gönderme Yaptı

Konuşma tarzı ve söyledikleriyle magazin gündemine sürekli haber olan İrem Derici geçen gün “Dobra Adam” Youtube kanalında karşımıza çıktı. Ünlü şarkıcı kendisine yöneltilen sorulara verdiği cevaplarla magazini meşgul etmeye devam ediyor. İrem Derici katılmış olduğu bir “Dobra Adam” kanalında çarpıcı açıklamalarda bulundu. Güzel şarkıcı, “Sana sataşmasını istemediğin biri var mı?” sorusuna cevap olarak; “Kimse bana bulaşmasın, ben kendi dünyamda çok mutluyum, kendi halimde biriyim” yanıtını verdi.

İrem Derici Ünlülere Gönderide Bulundu

İrem Derici Ünlülere Gönderide Bulundu
İrem Derici Ünlülere Gönderide Bulundu

Dobra Adam Youtube kanalında “Kameralara karşı oynadığını düşündüğün birileri var mı?” sorusu ise güzel şarkıcı Derici; “Kim yok ki, sektörde bulunan tüm herkes kameralara oynuyor” cevabını verdi. Bunun üzerine İrem Derici konuşmalarına şu şekilde devam etti; “Aslında onlar en iyisini yapıyor, burada hatalı olan benim…  O insanlar kesinlikle küfür etmez ve her sabah güne mis gibi başlar. Onların sivilce denen bir şeyleri yok, gözenekleri yok, asla terlemezler, asla korkmazlar, bu özellikler sadece bana özgüdür” dedi.

İrem Derici Sözlerini Esirgemedi

Söylemiş olduğu bu sözleri olay olan İrem Derici magazin gündemine yine bomba gibi düştü. Dora sözleri ile bilinen güzel şarkıcı bu sektörden bıkmış gibi bir halinin olduğu gözlerden kaçmadı. Her söylediği olan genç şarkıcı bu sözleri ile de uzun süre gündemde kalacak gibi duruyor.

Leave A Reply

Your email address will not be published.