İnstagramda Çok Takipçisi Olan Türk Ünlüler

0

İnstagramda Çok Takipçisi Olan Türk Ünlüler

     Günümüzde instagram en fazla kullanılan sosyal medya araçlarından biri haline gelmiştir. Dünya üzerinde hemen hemen her ünlü ve tanınmış kişiler instagramı aktif bir şekilde kullanmaktadır. Hatta sosyal medya içerik üreticiliği ve paylaşılan reklamlar üzerinden para kazanan kişi sayısı da oldukça fazladır. Hal böyle olunca ünlülerin instagramda ki takipçi sayıları her gün artmaktadır. Bu yazımızda İnstagramda Çok Takipçisi Olan Türk Ünlüler den bahsettik.

nusret
nusret
  • Nusr_et

Nusr_et instagramda en fazla takipçi sayısına ulaşan Türk ünlülerden bir tanesi. Dünya üzerinde oldukça tanınan Türk şef toplamda 27.4 milyon takipçi sayısına sahip. Sık sık paylaştığı özel et kesme, doğrama ve marine videoları ile dikkat çekiyor. Dünya çapında şubeleri olan Nusret, videoları diğer fenomenler tarafından sürekli paylaşılmakta olup, dünya çapındaki neredeyse tüm sanatçıları da çeşitli ülkelerdeki şubelerinde ağırlamaktadır. Bir o kadar lezzetli yemekleri olsa da pahalı olduğunu bir çok kişi söylemektedir.

czn burak
czn burak
  • CZN Burak

CZN Burak adı ile instagram da tanıdığımız Burak Özdemir 15.7 milyon takipçiye sahip. CZN Burak kendine has tarzı ve duruşuyla çektiği yemek yapma videoları ile takipçilerinin beğenisini topluyor. İnstagramda ki resmi hesabından yaptığı dev boyutlarda yemekleri ve güler yüzüyle oldukça ilgi çekiyor.  Hatay mutfağını en iyi şekilde hem şubesi içerisinde hem de sosyal medya üzerinde tanıtan CZN Burak güler yüzlülüğü ile hem her yaş grubu ünlü fenomeni takip etmektedir. Yaptığı yemeklerin güzel olduğu gibi yüreğinin de ne kadar güzel olduğunu ve sık sık ihtiyaç sahiplerine yardım ettiğini sosyal medya aracılığıyla görebilirsiniz. Covid-19 hastalığının ilk çıktığı günlerde şubesini kapatan Burak, tüm içerisindeki malzemeleri ihtiyacı olan ailelere bizzat kendisi vermiştir.

burak özçivit
burak özçivit
  • Burak Özçivit

Burak Özçivit instagram da en fazla takipçi sayısına sahip oyunculardan bir tanesi. Sık sık yaptığı projelerle ve oynadığı dizi karakterleri ile adından söz ettiren Burak Özçivit’in takipçi sayısı tam 14.9 milyon. Dünya çapında da dizi ve müzikleri televizyon kanallarında sürekli oynadığı için yakışıklığı ile dikkat çeken Burak Özçivit’in takipçileri gün geçtikçe her gün artmaktadır. Fahriye Evcen ile 2017 yılından beri mutlu evliliklerinden olan Karan Özçivit’in resimlerini de her iki çiftin sosyal medya hesaplarından ilginin üst düzey olduğunu görebilirsiniz.

çağrı taner
çağrı taner
  • Çağrı Taner

İnstagramda en fazla takipçi sayısına ulaşan Türk ünlüler arasında instagram fenomeni Çağrı Taner de yer alıyor. Sosyal medyada içerik üreten ve genellikle mizah paylaşımı yapan Çağrı Taner’in hesabı tam 13 milyon kişi tarafından takip ediliyor. Ayrıca Çağrı Taner’in sosyal medya üzerinden en çok kazanan ünlüler arasında olduğu da bilinmektedir. Neredeyse 3 kişiden 1’i Çağrı Taner’i tanımaktadır. 10’dan fazla sayfası olan Çağrı Taner, bir çok butik ve reklamını yapmak isteyen insanlar için büyük bir gelir kapısı olmuştur. Çünkü haftada tek bir reklam ile milyonlarca insana ulaşabilmektesiniz.

hande erçel
hande erçel
  • Hande Erçel

Hande Erçel son günlerde oldukça beğenilen ve sevilen bir oyuncu haline geldi. Bu durum instagramı aktif bir şekilde kullanan güzel oyuncunun takipçi sayısını da etkiledi. Hande Erçel instagram da 12.4 milyon takipçiye sahip.   Güzelliği ile ön planda olan Hande Erçel’in maalesef hiçbir oynadığı dizi tutmamaktadır. 1 yıldan fazla oynadığı bir dizi şuan için bulunmamakta. Güzelliği ile ön planda olan bu ünlü sanatçının her geçen gün sosyal medya hesaplarında takipçileri artmaktadır.

hadise
hadise
  • Hadise

Ünlü pop müzik sanatçısı olan Hadise en fazla takipçi sayısına sahip olan ünlülerden. Hadise’nin takipçi sayısı 11.6 milyon. Bilindiği Eurovision’a katılan ünlüler arasında olan Hadise’nin cesur giyinmesi ve güzelliğiyle her zaman Türkiye toplumunda ilgi çekici ünlü şarkıcılar arasına girmiştir. O Ses Türkiye gibi ekranların en çok izlenen programında senelerdir bulunmaktadır.

acun ılıcalı
acun ılıcalı
  • Acun Ilıcalı

Türkiyenin tanınmış televizyoncularından Acun Ilıcalı oldukça başarılı bir şekilde medyada yer alıyor. Yaptığı yarışmalar ve aldığı reytinglerle adından söz ettiren Acun Ilıcalı nın takipçi sayısı 10.9 milyon. Sadece 1 yaptığı canlı yayında 155.000 kişi gibi sayılara ulaşmaktadır. Acun Ilıcalı’nın yaptığı her program insanlar tarafından Milli bir maç gibi izlenmektedir. Başarılı İş adamının her geçen gün takipçi sayısı artmaktadır. Acun Ilıcalı’nın hayatını detaylı olarak sizler için inceledik. Sizde incelemek isterseniz https://www.sarkitv.com/acun-ilicali-kimdir-acun-ilicali-hayati/ bağlantısına tıklayabilirsiniz.

Diğer magazin haberlerimizi takip etmek için lütfen https://www.sarkitv.com/magazin bölümünü ziyaret ediniz. Ana sayfa bildirimlerini açmayı unutmayınız.. 🙂

Leave A Reply

Your email address will not be published.