Huysuz Virjin Karakteri İle Karşımıza Çıkan Seyfi Dursunoğlu Hayatını Kaybetti

0

Huysuz Virjin hayatını kaybetti.. Yılların eskitemediği; Türkiye’nin yıldızı Seyfi Dursunoğlu aramızdan ayrıldı. Huysuz Virjin karakteri ile ekranların unutulmaz ismi Seyfi Dursunoğlu, tedavi gördüğü hastanede gözlerini hayata yumdu. Sahnelerin efsane ismi, Türkiye’nin yıldızı Huysuz Virjin’in ölüm haberi sevenlerini yasa boğdu.

Huysuz Virjin karakteri ile sahnelerde çeşitli rollere bürünen Seyfi Dursunoğlu, tedavi gördüğü hastanede hayatını kaybetti.. Huysuz Virjin karakteriyle tanınan Seyfi Dursunoğlu, tedavi gördüğü hastanede daha fazla mücadele veremedi ve hayata yenik düştü. Yaklaşık 15 gün önce hastaneye kaldırılan Seyfi Dursunoğlu’nun bir süre önce yoğun bakıma girdiği öğrenildi.

Huysuz Virjin Karakteri İle Karşımıza Çıkan Seyfi Dursunoğlu Hayatını Kaybetti
Huysuz Virjin Karakteri İle Karşımıza Çıkan Seyfi Dursunoğlu Hayatını Kaybetti

Huysuz Virjin Hayatını Kaybetti Haberi Sevenlerini Yasa Boğdu

Ünlü sunucu Seyfi Dursunoğlu; 1 Ekim 1932 tarihinde Trabzon’da dünyaya geldi. Bugün gün itibariyle yani; 17 Temmuz 2020 Cuma günü saat 20:00 civarlarında vefat etti. Solunum ve çoklu organ yetmezliği tedavisi gören sunucu; doktorların tüm mücadelesine rağmen kurtarılamadı.

Küçükten büyüğe herkesin yakından tanıdığı Huysuz Virjin, şarkıcı ve sunuculuk anlamında Türkiye’nin yıldızı olduğu bir gerçektir. 1970 yılından 2012 yılına kadar devam ettirmiş olduğu eğlence programları ile Türkiye’nin en büyük sunucu unvanı ile karşımıza çıkmıştır. Seyfi Dursunoğlu, 6-7 yaşına kadar Trabzon’da, daha sonrasında ise; İstanbul’da yaşamına devam etmiştir. Askeri deniz lisesini okuyan başarılı isim bir süre sonra okuldan ayrılır ve Boğaziçi Lisesinden mezun olur.

Maddi sıkıntılar yüzünden başlamış olduğu üniversite öğrenimini yarıda bırakmak durumunda kalır. Askerlik göreviniTuzla ve Hadımköy ilçesinde yedek subay olarak yerine getirir ve daha sonra SSK kurumunda memur olarak göreve başlar. 18 yıl boyunca SSK’da memur olarak görev yapar. 1970 senesinde küçük kulüplerde sahne almaya başlayan Seyfi Dursunoğlu’nun ünü hızlı bir şekilde yayılmaya başlar ve bir süre sonra büyük kulüplerde yerini alır. İlerleyen dönemlerde ise; Türkiye’nin yıldızı olur.

Kendisine Allah’tan rahmet yakınlarına baş sağlığı diliyoruz.

Leave A Reply

Your email address will not be published.