Hepsi Grubu Barıştı mı?

 Hepsi Grubu Barıştı mı?
Okunuyor Hepsi Grubu Barıştı mı?

Hepsi Grubu Barıştı mı?

Hepsi grubu barıştı mı? 11 yıl geçmişi olan ve bölünmez bir bütün olarak görülen hepsi grubu içerisinde ayrılıklar yaşanmıştı. Şuan son günlerde basın bültenin de en çok konuşulan konulardan bir tanesi hepsi grubu barışıyor mu? Oldu. Gülçin Ergül, artık gereksiz atışmaların bitmesini istediği için yeni adımlar atmaya karar verdiklerini açıkladı.

Gülçin Ergül’den Açıklama Geldi!

Hepsi grubu barıştı mı hakkında tüm bilgileri 2.sayfa magazin programından herkes duydu. Tüm magazin dünyasının en renkli programlarından bir tanesi olan 2. Sayfa yine hiçbir şeyi gözünden kaçırmadı.  Gülçin Ergül sosyal medya üzerinden yapmış olduğu açıklamada “ Hepsi grubu barıştı ama kesinlikle bir müzik yapma gibi niyeti bulunmamaktadır. Müzik ile alakalı hiçbir şey aramızda geçmemiştir ve düşünülmemektedir” dedi.  Hepsi Grubu belki de ünlü olmalarında ve hayatlarının değişmesindeki en büyük nedenlerden biri. Her şey hepsi grubuyla başladı ve artık Hepsi Grubu Barıştı!

Hepsi Grubu Barıştı mı
Hepsi Grubu Barıştı mı

Hepsi Grubu Nasıl Barıştı?

Gülçin Ergül, büyük bir küslüğü tam 11 yıl sonra bitirdi. Öncelikle Eren ile sosyal medya üzerinden  takipleşme ve fotoğraflaşmayla başladı.  Karşılıklı takipleşme tamamlandıktan sonra artık 2. Sayfa magazin programına kesinlikle konu olacağını herkes düşünmüştü. Hepsi Grubu hayranları hala hiçbir şekilde Gülçin Ergül’ü bırakmadı.  Hemen sonrasında Yasemin ile uzun bir konuşma yaptı. Bu konuda arkadaşlarıyla tekrardan görüştü. Kesinlikle bu dönemden sonra her hangi bir kin kimsenin kimseye beslememesi gerektiğini anlattı. Bizde böylelikle aslında Gülçin Ergül’ün Hepsi Grubu içerisinde kimseyle sorunu olmadığını anlamış olduk.

Hepsi Grubu Yeni Şarkı Yapacak mı ?

Hepsi grubunun barışma nedeni kesinlikle müzik veya şarkıyla bir bağlantısı olmadığını Gülçin Ergül yapmış olduğu açıklamalarda kesin bir dile ile anlattı. Yeni bir şarkım çıkmışken bu konuları konuşmasının doğru olmadığını anlattı. Barışı sağlamak için uğraştım ve sağladım fakat müzik yapmak için bir araya gelmediklerini kesin bir dil ile anlattı. İnsanların geçmiş zamanlardan olan özlemlerini anlıyorum. Bizimde her şeyin başlangıcı olan grup ile alakalı özlemlerimiz kesinlikle bulunmaktadır dedi.

Böylelikle Hepsi Grubu Barıştı mı? İle alakalı tüm sorularınızı araştırıp yanıtlamış olduk. Diğer magazin haberlerini https://www.sarkitv.com/magazin bağlantısına tıklayarak takip edebilirsiniz. Bizlerden desteğinizi rica etmeyiniz.

Yapılan Yorumlar
Bir Yorum Yapın