Harun Kolçak’tan Gizli Kalmış Şarkılar

0

Sağlık sorunlarından dolayı ekranlardan uzak kalan Harun Kolçak, 2017 yılında kanser tedavisi gördüğü için ekranları bırakma kararı kalmıştı. 19 Temmuz 2017 yılında hayatını kaybeden usta sanatçı, sevenlerini yasa boğdu. Harun Kolçak’ın yeni şarkıları ne zaman çıkacak?

Ölümünden bir yıl önce piyasaya çıkarmış olduğu Çeyrek Asır albümünden daha önce çalışmalarına başlamış olduğu ve bazı nedenlerden dolayı yarım kalan HATIRA albümüne ait olan “Deliyim ve Haberin Bile Yok” bu iki şarkı 15 Temmuz doğum gününde hayranları ile buluşacak.

Harun Kolçak’tan Gizli Kalmış Şarkılar Gün Yüzüne Çıkıyor
Harun Kolçak’tan Gizli Kalmış Şarkılar Gün Yüzüne Çıkıyor

Sanki Harun Kolçak Geri Dönüyor Gibi

Buna ek olarak aynı albümünde “Elimde Değil” şarkısına ait iki farklı versiyonu ve “Deli Et Beni” şarkısının farklı versiyonları da yer alıyor. Toplamda 7 şarkı ile yayına girmeye hazırlanıyor.

2016 senesinde çıkarmış olduğu “Çeyrek Asır” albümü sevenleri tarafından büyük ilgi gördü. Usta sanatçı Harun Kolçak, 19 Temmuz 2017 yılında hayta gözlerini yumdu. 15 Temmuz doğum gününde çıkacak olan “Hatıra” albümüne ait “Deliyim” ve Haberin Bile Yok” şarkıları bir gün sonra hayranları ile buluşacak.

Leave A Reply

Your email address will not be published.