Hangi Ünlü Ne Kadar Kazanıyor? Yaz Sezonunun Açılması İle Ünlülerin Kazançları Da Belli Oldu!

0

Ünlüler hakkında en çok merak edilen konulardan birinin de; hangi ünlü ne kadar kazanıyor sorusu olduğunu söylemeliyiz. Normalleşme süresinin başlaması ile birlikte, birçok ünlü de sahne hazırlığı için kollarını sıvadı. Konserlerin açılmaya başladığı bu dönemlerde, ünlülerin kazancı merak konusu oldu. Ünlü isimlerin konser başına alacağı ücret, son günlerin en çok konuşulan konusu olarak karşımıza çıkıyor. İşte hangi ünlü ne kadar kazanıyor sorusunun cevabı..

Hangi Ünlü Ne Kadar Kazanıyor, Yaz Sezonunun Açılması İle Ünlülerin Kazancı Belli Oldu
Hangi Ünlü Ne Kadar Kazanıyor, Yaz Sezonunun Açılması İle Ünlülerin Kazancı Belli Oldu

Yıldız Tilbe Ne Kadar Kazanıyor?

Salgının azalması ve normalleşme süresinin başlamasıyla; Yıldız Tilbe’nin, çıkacağı konser başına 200 bin TL ücret alacağı belirtildi.

Hadise Ne Kadar Kazanıyor?

Hadise hayranları, genç sanatçının ne kadar kazandığını merak etmiş olsa da, bu konuda net bir açıklama yapılmadı. Ancak, konser başına alacağı ücretin 165 bin TL olduğu konuşuluyor.

Sertap Erener Ne Kadar Kazanıyor?

Ünlü şarkıcı Sertap Erener, konser başına 150 bin TL kazanacak.

Candan Erçetin Ne Kadar Kazanıyor?

Bir zamanların unutulmaz ismi olan Candan Erçetin, konser başına 125 bin TL kazanacak. Candan Erçetin Hayranları bir an önce konserin başlamasını sabırsızlıkla beklemeye başladı..

Gülşen Ne Kadar Kazanıyor?

Yaz aylarının vazgeçilmezi Gülşen, her yıla damgasını vurmayı başarıyor. Gülşen, bu  yaz konser başına 100 bin TL kazanacak.

Linet Ne Kadar Kazanıyor?

Son dönemlerde adından sıkça söz ettiren şarkıcı Linet’in, yaptırdığı estetik operasyonlarla daha çok gündeme geldiğini görmüştük. Linet, sahne başına 100 bin TL kazanacak.

Murat Dalkılıç Ne Kadar Kazanıyor?

Magazin gündeminden düşmeyen Murat Dalkılıç, yaşadığı aşklarla adından daha çok söz ettiriyor. Genç şarkıcı sahne başına 80 bin TL alacak.

Atiye Ne Kadar Kazanıyor?

Genç şarkıcı Atiye, bu konuda diğerleri kadar çok kazanmıyor olsa da, bu yaz konser başına 50 bin TL alacağını söylemeliyiz.

Leave A Reply

Your email address will not be published.