Hande Erçel Murat Dalkılıç İlişkileri Bitti Mi?

0

Murat Dalkılıç ve Hande Erçel ayrıldı mı? Murat Dalkılıç ve Hande Erçel ikilisinin birlikteliği 3 yılın sonunda bitti mi? Hayranları ikilinin evlenmesini beklerken ayrılık haberleri ile sarsıldılar. Murat Dalkılıç ile Hande Erçel’in ayrılık haberleri gündeme bomba gibi düştü! Ayrılık haberini duyan hayranları; olayın doğruluğunu anlamak için sosyal medya üzerinden mesaj yağmuruna tuttu. Bundan birkaç hafta önce ortaya atılan iddiaya göre; Murat Dalkılıç’ın ekonomik anlamda zor günler geçirdiğini ve bu yüzden evinin kirasının birkaç ayını Hande Erçel’in ödediği dedikodusu magazini  uzun bir süre meşgul etmişti. İkilinin bu ayrılığına, paranın neden olup olmadığı, birçok kişi tarafından merak ediliyor..

Üç yıla yakın süren ilişkilerinin sona erdiği iddia edilen Hande Erçel ve Murat Dalkılıç çifti gerçekten ayrılıyor mu? Takipçileri Murat Dalkılıç ile Hande Erçel çiftinin evleneceği günü beklerken ayrılık haberleri ile yasa boğuldular. Başarılı şarkıcı Murat Dalkılıç, ekonomik anlamda büyük zorluklar yaşadığı için kirasını ödeyemeyecek duruma geldiği ve bu durum üzerine kiranın bir kısmını sevgilisi Hande Erçel’in üstlendiği haberlere konu olmuştu.

Murat Dalkılıç Hande Erçel Ayrıldı Mı
Murat Dalkılıç Hande Erçel Ayrıldı Mı?

Gerçekten maddi zorluklar yüzünden mi aşkları bitiyor yoksa altında farklı bir neden mi yatıyor?

Murat Dalkılıç Hande Erçel Ayrıldı Mı?

FOX TV ekranlarında yeni başlayan “Sen Çal Kapımı” dizisi ile karşımıza çıkan Hande Erçel, Kerem Bursin ile kamera karşısına geçtikten sonra sevgilisi Murat Dalkılıç ile ilişkisinin bittiği iddiası ortaya atıldı. Yakın dönem içerisinde evlenmelerine kesin gözüyle bakılan Murat Dalkılıç ve Hande Erçel ikilisinin 20 gün önce ilişkilerine ara verdikleri öğrenildi. Bazı medya haberlerine göre; son dönemlerde aralarının iyi olmadığını ve büyük sorunların ortaya çıktığı dile getirildi. İkilinin bu ilişkilerini dostça bitirmeye karar verdikleri öne sürüldü. 2017 yılında başlayan bu aşk; 2020 yılında son buldu mu? Söylentiler her ne kadar gerçeği yansıtıyor olsa da bu konu hakkında kesin bir şey söylemek şimdilik doğru olmaz.

Leave A Reply

Your email address will not be published.