Halil Sezai Tutuklandı! Hali Sezai Kaç Sene Hapis Yatacak? Halil Sezai’nin Kardeşinden Açıklama Geldi

0

Halil Sezai Tutuklandı! Hali Sezai Kaç Sene Hapis Yatacak? Halil Sezai’nin Kardeşinden Açıklama Geldi

Ünlü şarkıcı Halil Sezai, 67 yaşındaki komşusu Hüseyin Meriç’e attığı dayak sonrası gözaltına alındı. 67 yaşındaki komşusu Hüseyin Meriç’e dayak atan Halil Sezai bu durumun ardından tutuklanmıştı. Pel, Halil Sezai kaç sene ceza yedi? Halil Sezai haç sene hapis yatacak? Halil Sezai hakkında tüm merak edilenleri cevaplıyoruz.

Halil Sezai Neden Tutuklandı?

İstanbul’un Tuzla ilçesindeki bir site de ikamet etmek amaçlı ev tutan Halil Sezai, bölgede yer alan 2 villayı daha film çekmek maksadıyla kiralamıştı. Halil Sezai, bu bölgede ikamet eden 67 yaşındaki Hüseyin Meriç’i sebebi tam olarak kesinleşmeyen nedenle darp etti. Halil Sezai’nin darp ettiği Hüseyin Meriç, olay yerinden kaçarak derhal oğlunu aradı. Bu durumun ardından Tuza İl Emniyet Müdürlüğüne giden Hüseyin Meriç, kendisini darp eden Halil Sezai’den şikayetçi oldu. Bu durum üzerine emniyet güçlerinin olaya dahil olmasıyla birlikte Halil Sezai gözaltına alındı. Emniyet güçleri  67 yaşındaki Hüseyin Meriç’e “silahla adam yaralama” suçlarının işlenmesi durumuyla birlikte Halil Sezai’ye tutuklama emri verdi.

Halil Sezai İlk Sorgusundan Serbest Bırakılmıştı

halil sezai

67 yaşındaki Hüseyin Meriç’i darp eden Halil Sezai ilk sorgusunun ardından serbest bırakıldı. Bu durumun ardından işin peşini bırakmayan Anadolu Cumhuriyet Başsavcılığı, Halil Sezai’nin darp videolarını inceledi. Bu durum üzerine tekrar sorgusuna başvurulmak istenen Halil Sezai, Emniyet Müdürlüğüne çağırıldı. Tekrardan ifadesine başvurulan Halil Sezai, görüntülerin de izletilmesinin ardından “ Evet, Hüseyin Meriç’i darp ettim. Ancak elimdeki sopa şaka mahiyetinde elimde bulunuyordu.” İfadelerini kullandı. Bu durumun ardından Halil Sezai, “ silahla adam yaralama” suçundan tutuklandı.

Halil Sezai’nin Oyuncu Kardeşi Duygu Paracıkoğlu’ndan Açıklama

Halil Sezai’nin İstanbul’un Tuzla ilçesinde 67 yaşındaki komşusunu darp etmesinin ardından gözaltına alınması ver ardından tutuklanmasına kardeşi Duygu Paracıkoğlu’ndan açıklama geldi.  Halil sezai’nin oyuncu kardeşi Duygu Paracıkoğlu, “ Abimi kınıyorum! Fakat Hüseyin Meriç’te masum sayılmaz.” İfadelerini kullandı.

Ünlü şarkıcı Halil Sezai’nin 15 Eylül 2020 yılında daha öncesinden de husumetli olduğu 67 yaşındaki Hüseyin Meriç ile kavga etti. Bu durumun ardından şiddet gören Hüseyin Meriç, emniyet güçlerine şikayetinin ardından tutuklanan Halil Sezai’nin kardeşi Duygu Paracıkoğlu, dikkat çeken açıklamalarda bulundu.

“Biri Sizin Annesine Küfür Etse Ne Yapardınız?

halil sezai

Konu hakkında konuşan Duygu Paracıkoğlu, “ Abimin yaptığını doğru bulmuyorum, kınıyorum. Ancak Hüseyin Meriç’te sanıldığı kadar masum biri değil. Abime ağza alınmayan küfüler etti. Abimin geçen gittiğinde de olaylar olunca bu sefer olaylar olmuş. Yıllar önce abime’ bu adamlarla muhatap olma’ dedim ve korktuğum başımıza geldi. Evet olay belki yanlış olabilir, ancak biri sizin annenize küfür etse ne yapardınız?” şeklinde konuştu.

Leave A Reply

Your email address will not be published.