Hadise Kimdir? Hadise Hakkında Merak Edilenler

0

Hadise kimdir? Hadise kaç yaşında? Hadisenin gerçek adı nedir ve Hadise aslen nerelidir gibi merak edilenlere cevap vermeye çalışacağız. Gençlerin hayran olduğu ve 2011 yılında O Ses Türkiye jüri koltuğunda görmüş olduğumuz Hadise, birçok insan tarafından oldukça fazla seviliyor. Hadise hakkında merak edilenleri sizler için hazırladık. İşte Hadise hakkında merak edilenler..

Hadise Nereli Ve Hadise Kaç Kilo Gibi Merak Edilenler

Hadise 1985 yılında Belçika’da dünyaya geldi. Biz kendisine; Belçika’lı ya da Türk şarkıcı diyebiliriz. Hadise, besteci olarak bilinse de pek fazla eserinin olmadığını söylemek isteriz. Aslen Sivaslı olan Hadise, 2003 yılında Idool yarışmasına katılır ve bu yarışma sayesinde kısa süre içerisinde albüm teklifi alır. Bu teklifi değerlendirmek isteyen güzel sanatçı, hemen albüm hazırlıklarına girişir. Hazırlıkların 2005 yılında bitmesiyle birlikte, ilk albümü olan Stir Me Up şarkısıyla Türkiye ve Belçika’da hayranları tarafından hafızalara kazınır. Türk halkı hadiseyi çok sevmiştir, bu durumun farkında olan Hadise, Türkiye’de kariyerine devam etmeye karar verir. Hadise nereli? Sorusunu merak edenlere, yukarıda da belirtmiş olduğumuz gibi Sivaslı olduğunu tekrar belirtmek isteriz.

Hadise Kimdir, Hadise Hakkında Merak Edilenler, Hadise Kaç Yaşında, Hadise Nereli
Hadise Kimdir, Hadise Hakkında Merak Edilenler, Hadise Kaç Yaşında, Hadise Nereli?

Hadise, 2008 yılında ikinci albümünü yayınlayarak, insanlara kendisini daha çok sevdirir. Albüm içeriğinde bulunan Türkçe ve İngilizce şarkıların neredeyse tamamı halk tarafından sevilirken, Deli Oğlan şarkısı ile zirveye oturur. Arka arkaya başarıdan başarıya koşmaya başlayan genç sanatçı, 2009 yılında Eurovision yarışmasına katılır ve bu yarışma sayesinde popülerliği daha çok artar.

Hadise Hakkında Bilgiler

Günümüzde neredeyse Hadise’yi tanımayan kimse yok desek; bu konuda yalan söylemiş olmayız. Genç sanatçının yaşı 35, boyu ise; 165’dir. Hadise’nin gerçek adı; Hadise olup, soyadı Açıkgöz’dür. Hadise’nin kilosu; 69’dur. Hadise 2020 albümü hakkında fikir sahibi olmak isteyenlere ise; henüz net bir bilginin olmadığını da söylemek isteriz.

Leave A Reply

Your email address will not be published.