Gökhan Tepe Kimdir Yaşı Kaç ?

0

Gökhan Tepe Kimdir Yaşı Kaç ?

Gökhan Tepe Kimdir ? Türk pop müziği sanatçısı ve aynı zamanda bir oyuncu olan Gökhan Tepe 8 Şubat 1978 İstanbul doğumludur.  İstanbul Teknik Üniversitesi Türk Musikisi Devlet Konservatuvarında eğitim almış ve ardından Haliç Üniversitesi Türk Müziği Bölümünde yüksek lisansını tamamlamıştır. İlk albümü “Çöz Beni” 1996 yılında piyasada yer aldı. Bu albümde yer alan “Aşk Belası”, “Çöz Beni”, “Dönmem” ve “Zor Gelir” adlı şarkılara klip çekti. İkinci albümü “Can Gözüm” 1999 yılında müzik piyasasına giriş yaptı. Bir yıl sonra 3. albümü olan “Belki Hüzün Belki De Aşk” adlı albüm müzikseverlerle buluştur. 2000 yılında piyasaya çıkan bu albümde yer alan “Annem” ve “Tanrım Affeder Mi” adlı şarkılar müzik listelerinde hızlı bir yükseliş yaptı. Gökhan Tepe’nin söz ve müziği kendisine ait olan şarkılarını da ilk olarak bu albümde görüyoruz. 2000 yılında Gökhan Tepe’yi bilmediğimiz bir yönüyle ekranlarda görmeye başladığımız bir yıl. O yıl Fatma Girik ile birlikte başrolleri paylaştığı “Benim İçin Ağlama” adlı dizi ile karşımıza çıktı.

Müziğe bir süre ara verdikten sonra 2006 yılında çok sevilen “Yürü Yüreğim” albümü ile çıkış yaptı. Albümde yer alan ve çıkış şarkısı olan “Yürü Yüreğim” ve ayrıca “Gel Aşkım” ve “İnsanoğlu” şarkılarının da klip çekimleri yapıldı ve müzikseverlerle buluştu. Bir yandan da oyunculuk kariyerini devam ettiren Gökhan Tepe, Show TV ekranlarında yayınlanan “Maçolar” adlı dizi ile kamera karşısına geçti. Oyunculukta da müzikte olduğu kadar yetenekli olduğunu ispatlayan Tepe, “Maçolar” dizisinin ardından Kanal D’de 2008 yılında yayınlanan “Elveda Derken” adlı dizide Burcu Kara ve Ece Uslu ile başrolleri paylaştı.

Türkiye’de diğer sanatçılar hakkında bilgi almak için https://www.sarkitv.com/sanatcilar/ bağlantısına tıklayabilirsiniz.

Şarkıcı, Oyuncu,  Prodüktör

2009 yılına geldiğimizde Gökhan Tepe’yi şarkıcı ve oyuncu kimliğinin yanı sıra prodüktör kimliği ile tanıyoruz. “Vur” adlı albümünün prodüktörlüğünü sanatçının kendisi üstlenmiştir. 2011 yılında  “Aşk Sahnede”, 2012 yılında “Kendim Gibi”, 2014 yılında “Gelsen De Anlatsam” albümü ile müzik piyasalarında yer buldu. “Gelsen De Anlatsam” adlı şarkısı 2 ay boyunca müzik listelerinde birinci sırada yer alarak önemli bir başarıya imza attı. 2015 yılında Sevgililer Günü için “Sonsuza Kadar” adlı şarkıyı dijital platformlar üzerinden yayınlayarak aynı yıl “Seninle Her Yere” adlı albümü müzik piyasasına sundu. Albüm aynı zamanda sanatçının 8. albümü olma özelliğini taşıyor.

Leave A Reply

Your email address will not be published.