Gizlilik Politakası

Gizlilik Politakası Sarkitv.com olarak kişisel haklarınızı en iyi şekilde koruduğumuzu mümkün olan en üst seviyede verilerimizi sakladığımızı bilgilerinize sunarız. Sarkitv.com üzerinde bulunan tüm içerikler genel dünya üzerinde var olan canlı veya cansız şeylerin tanıtıldığı bir platformdur.Kuruluşumuzun amacı tamamen tanıtım yapmaktır. Gizlilik Politikası temeli Veri Koruması Hukuku’na ve Kişisel verilerin korunmasına rivayet eden bir kuruluştur. Üyelik bilgileriniz kesinlikle kuruluş dışına çıkmamaktadır. KVK yasası gereği kesinlikle sizinle, sizin izniniz olmadan iletişim kurulmamaktadır.

Saklanan Dosyalar

Gizlilik Politakası gereği Kuruluşumuz olan sarkitv.com’un tüm istatistiklerini görebilmek adına log dosyası tutulmaktadır. Bu dosya diğer tüm web hosting sunucularında olduğu gibi tarayıcınız, ip adresiniz, işletim sisteminiz gibi özellikler yer almaktadır. Kesinlikle kişisel veriler ile alakalı bir kayıt tutulmamakta ve bulunmamaktadır.

Yorumlar ve İletişim Formları

Yaptığınız yorumlarda veya iletişim bölümünü kullanıp bize ulaşmak istediğinizde iletişim numaralarınız, email veya ad soy adınız siz görünebilir yapmadığın sürece başkaları tarafından görünmemektedir. Bu bilgiler bizim mail sunucularımız ve yorum bölümündeki panelimizde bulunmaktadır. Bizlere ulaştığınız takdirde kalıcı olarak silebilir veya değişim sağlanabilmektedir.

Dış Siteler

Sarkitv.com üzerinden makaleleri okurken sosyal medya kuruluşlarına direk paylaşım yapılabilmektedir. Paylaşım yaparken yönlendirmeler tamamen sosyal medya kuruluşların direk adresine yapılmaktadır. Siz paylaş butonuna tıkladığınız gibi direk hesabınızda paylaşım yapılmaktadır. Bu konuyla alakalı kullanmış olduğunuz sosyal medya hesabının gizlilik politikasına bakabilirsiniz. Bunlara ek olarak site içerisinde hareketli gif, banner veya link verme gibi reklamlar bulunmaktadır. Bu reklamlar bağlantı verme işlemi ile olmaktadır. Bir şeyi kaynak olarak gösterip reklam geliri elde etmektir ve bu dış bağlantılardan kuruluşumuz kesinlikle sorumlu değildir.

Telif Hakkı

Sarkitv.com içinde barındırılan tüm içerikleri uzman ekibimiz tarafından yazılmaktadır. Hiç bir içeriğimiz başka kaynaklardan edinme kesinlikle değildir. Sitemiz içerisinden izinsiz alınacak her türlü paylaşımdan hukuki hakkımız kullanmayı saklı tutarız.

sarkitv.com
YÖNETİM


Sarkitv.com Let’s Encrypt SSL tarafından güvenliği sağlanmıştır. Kuruluşumuzu ziyaret eden her kullanıcı, bu Gizlilik Politikası hükümlerini kabul etmiş sayılır. Eğer hakkınızı ihlal ettiğimizi düşünüyorsanız lütfen editörümüz ile iletişime geçiniz!

editor@sarkitv.com veya İletişim için lütfen tıklayınız.