Eser Yenenler Diyete Başladı

0

Kiloları ile başı dertte olan ünlü komedyan Eser Yenenler, zayıflamaya karar verdi. Bilindiği üzere Oğuzhan Koç ve İbrahim Büyükak ile birlikte muhteşem 3’lü olan Eser Yenenler, gerek skeçlerde gerekse filmlerde kiloları ile şakalar yapıyordu. Kiloları ile barışık olan Eser Yenenler, daha fazla böyle gitmeyeceğini anlayınca zayıflamaya karar verdi.

Hayatımıza 10 sene önce” Çok Güzel Hareketler Bunlar” programı ile giren Eser Yenenler, aldığı kilolar neticesinde sağlığının olumsuz etkilendiğini belirtti. Bu durumda sağlığını düşünen Eser Yenenler, diyete gireceğini bildirmişti. Bu doğrultu da tamı tamına 90 gün boyunca süreceği bir spor programı hazırlatan Eser Yenenler, kilo vermeye karar verdi. Youtube üzerinden takipçilerine seslenen Eser yenenler, kanalında paylaştığı videolar ile birlikte bu sürecin nasıl işleyeceğini bildirdi.

Eser Yenenler: “Hedefim 110 kilo olmak”

Eser Yenenler

Ünlü oyuncu Eser Yenenler, diyete 137 kilo iken başladığını ve hedefinin tamamen 110 olduğunu belirtti. Eser Yenenler: “ Diyetimiz bütün hızla devam ediyorum. Geçtiğimiz hafta tamı tamına 137 kilo iken bu hafta 134,5’a düştüm. Bana kalırsa bir haftada 3,5 kilo büyük bir rakam, bu haftada iyi bir rakamın geleceğini düşünüyorum. Her insan evladı gibi benimde kimi zaman diyetimi tutamadığım oluyor. Ancak yaşadığım tüm acılar diyete konsantremi daha da artırıyor. Bunun için devam etmeliyim” ifadelerini kullandı

“Oğlum ile Oyunlar Oynayamayınca Kilo Verme Kararı Aldım”

Eşi Berfu Yenenler ile birlikte yaşadığı bir olaya anlatan Eser Yenenler: “Eşim Berfu, oğlumuz Kuzey’i kucağına alarak yerde bulunan topu yuvarladı. Oğlum Kuzeyde çok eğlenmeye başladı. Bu durum üzerine ben de oğlum Kuzeyin ilk topu sürmesini, ilk topa vurmasını benden öğrenmesi gerektiğini hissettim. Berfu’ya özenerek Kuzey’i kucağıma aldım. Topa vurmak istedim ancak yetişemedim. İki işi aynı anda yapamadım. Topa hamle yaparken de yarıda kaldım. Oğlum Kuzeyde bu durumdan fazla memnun olmadı. Bu olayın yaşanması bana kalırsa bir işarettir. Bu olaydan sonra diyet yapmaya karar aldım.

Eser Yenenler Yıllar Önceki Resmini Paylaştı

Eser Yenenler

Ünlü Oyuncu Eser Yenenler, “ Yıllar önce bunu başarabildim” diyerek eski fotoğraflarından birini paylaştı. Paylaştığı resmin ardından : “ Bugüne kadar hiçbir yerde göremediğiniz, şok olacağınız en eski zayıf hallerimden birini paylaşıyorum. Tip konusuna girmiyorum. Tipim o zamanlar iyi olmaya bilir ama o dönemler ben de zayıftım. Gördüğünüz fotoğraf ergenlik dönemlerine denk gelmektedir” ifadelerini kullanarak kendisini motive etti.

Leave A Reply

Your email address will not be published.