Ersin Korkut Elendi mi ? Ersin Korkut Diskalifiye mi Oldu ?

 Ersin Korkut Elendi mi ? Ersin Korkut Diskalifiye mi Oldu ?
Okunuyor Ersin Korkut Elendi mi ? Ersin Korkut Diskalifiye mi Oldu ?

Ersin Korkut Elendi mi ? Ersin Korkut Diskalifiye mi Oldu ?

Ersin Korkut Elendi mi, Ekranların en çok sevilen programı Tv8 ekranlarında yayınlanan, Acun Medya ekibinin yönettiği Survivor 2020 programında Ersin Korkut Diskalifiye mi Oldu ? Survivor 2020 12.05.2020 tarihinde yapılan konseyde herkesi hayrete düşüren görüntüler oluştu. Ekranların Survivor 2020 programına katılmadan öncede ekranların çok sevilen tiyatrocu, oyuncu Ersin Korkut Diskalifiye oldu.  Acun Ilıcalı, hiç beklenmedik bir şekilde ani bir açıklamalar yaparak Ersin Korkut Elendi dedi.

Ersin Korkut Neden Elendi ?

Şuanda Ersin Korkut Twitter’da trend topic listenin en üste. Halktan kendisine tamamen şuanda sevgi seli yağmaktadır. Ersin Korkut bilindiği üzere maalesef bir sakatlık geçirdi. Fakat şuan sosyal medyada sakatlık bahane köpeği (Mes) öldü ve Acun Medya söyleyemediği için bu kararı aldıklarını belirtmektedir. Ama asıl açıklama kesinlikle Ersin Korkut Elenme Sebebi  sakatlık yaşamasıdır. Ersin Korkut için bir çok kişi Survivor 2020’yi takip etmekteydi. Aslında Acun Ilıcalı veya Acun Medya ekibi içinde bile Ersin Korkut Diskalifiye mi oldu kararını açıklamak çok zordu. Acun Ilıcalı’nın bu haberi verirken ne kadar üzgün olduğunu zaten detaylı bir şekilde izlediğinizde görebilirsiniz.

ersin korkut elendi mi
ersin korkut elendi mi

Ersin Korkut Köpeğinin Öldüğü Haber Verildi mi ?

Ersin Korkut’a köpeğinin öldüğü haberini yarışma boyunca da veremeyen Acun Medya, Ersin Korkut’un köpeğini çok sevdiği bilindiği için Ersin Korkut Elenme zamanında da haberini veremedi.

Ersin Korkut Elenme Sonrası

Kendisinden hiç beklenmeyen ve üst düzey bir performans sergilemesiyle zaten Survivor 2020 tarihi öncesi çok sevilen tiyatro oyuncusu Ersin Korkut, Survivor tarihinde de kendisini çok sevdirmeyi başardı. Acun Ilıcalı’da bu kararını açıklarken “En üzüldüğüm veda”, “Beklenmedik Veda” kelimelerini bir arada kullanarak açıklamasını yaptı.  Ersin Korkut Diskalifiye  kararı hemen açıklandıktan sonra, bu sefer açıklama yapma sırası Ersin Korkut’a Geçti.

Sakatlığından dolayı elenen Ersin Korkut, Yaptığı konuşmalarla herkesi duygulandırdı. Şuan da Covid-19 sebebiyle her ne kadar evine gidemeyecek olsa da, Adadan ayrıldığı gibi ailesinden önce ilk önce Köpeği Mesi görmeye gideceğini belirtti. Köpeğinin öldüğünü henüz bilmeyen Korkut, tüm Türkiye’yi duygulandırdı.

ersin korkut diskalifiye mi oldu
ersin korkut diskalifiye mi oldu

Bizde Şarkı TV ekibi olarak Ersin Korkut’un gerçekten performansının çok güzel olduğunu. Kesinlikle tek neden sakatlığından dolayı elendiğinin bilgilerine ulaştık. Bundan sonraki hayatında başarılar diliyoruz.

Bize https://www.sarkitv.com üzerinden bildirimlerinizi açarak destek olabilirsiniz.

Yapılan Yorumlar
Bir Yorum Yapın