En İyi Müzik Uygulamaları Bedava Müzik Uygulamaları

0

En İyi Müzik Uygulamaları

Müzik ruhun gıdasıdır. Kulaklığımızı takip hayallere dalarken bizim en iyi dostumuz oluverirler. Müziklere ulaşıp dinlemek ise artık çok kolay. Eskiden para ödeyerek telefona indirilen veya televizyondan hangi müzik denk gelirse dinleyerek bu zevki devam ettirmeye çalışırdık. Şu anda ise mobil platformlarda bulunan oldukça kaliteli ve iş gören müzik programları bulunmakta. Peki bu müzik programları hangileridir? İçerikleri ve özellikleri nelerdir?

Spotify Müzik Uygulaması

Spotify dünyada müzik sektöründe ilk sırada yer alan bir programdır. Android ve İOS cihazlarda bulunan programın birçok eklentisi bulunmakta. Televizyon ve bilgisayar gibi cihazlarda bu uygulamayı çalıştırmaktadır. Uygulama içinde dünyadaki birçok müzik türü bulunmaktadır. Ayrıca binlerce müziği de orijinal olarak kullanıcılarına sunmaktadır. Sanatçılara ait hesaplar bulunmakta ve sanatçıların buradan çoğu parçalarını dinleme şansınız var. Dinlediğiniz müziklerden yola çıkarak çalma listeleri hazırlama, Türkiye’de dinlenen müzikleri derleme, yıl boyunca dinlediğiniz müzikleri gösterme gibi özelliklerinin yanında kullanıcılarında hazırlayabildiği çalma listeleri var. Uygulamaya aylık abone olursanız ilk aboneliğinizde 3 ay ücret talep edilmiyor. Uygulamayı ücretsiz kullanan kişilere reklam ve günde belirli sayıda müzik geçme hakkı tanınırken ücretli kullananlara sınırsız haklar tanınıyor. Dinlediğiniz müzikleri WhatsApp, Facebook ve Instagram hikayeler gibi yerlerde paylaşma imkanı sunuyor. Uyku modu ve gece modu gibi birçok özelliği bulunan program Google Play’de ve App Store ‘de 4.5 gibi memnuniyet puanı 500 milyondan fazla da indirmesi bulunmakta.

bedava müzik uygulamaları
bedava müzik uygulamaları

DEEZER MÜZİK ÇALAR: ŞARKI İNDİRME PROGRAMI


Deezer uygulaması son zamanlarda çıkan ve oldukça ünlenen bir program olarak gündeme oturdu. Uygulamayı Google Play ve App Store platformlarından ücretsiz olarak indirebilirsiniz. Uygulamaya aylık abone olunur ise ücretsiz kullanan kullanıcıların edinemediği ayrıcalıklar elde edilmekte. İlk aboneliğinizde ise 1 ay ücretsiz abonelik hediye edilmektedir. Klasik ücretli aboneliğinin fiyatı 17,99 farklı özellikler bulunan aboneliklerin ise fiyatları değişmektedir. Uygulamaya kayıt olduktan sonra size dinlediğiniz sanatçılar sorulmakta ve seçtiğiniz seçenekler doğrultusunda uygulama tarafından çalma listeleri oluşturulmaktadır. İsmini bilmediğiniz bir şarkıyı uygulamadaki bir seçenek doğrultusunda dinleterek şarkıyı bulabilme özelliği de uygulamayı öne atan özelliklerinden birisidir. Ayrıca indirdiğiniz müzikleri internet bağlantısı olmadan da kullanılabiliyorsunuz. Bu özellik paralı olsa da ücretsiz deneme hakkı da veriyor. Sayısız çalma listeleri arasında hoşunuza giden çalma listeleri seçip müzik keyfinize bakmak sizin elinizde.

YOUTUBE MÜZİK PROGRAMI

YouTube Müzik, YouTube’nin kendi platformu üzerinde oldukça fazla reklamını yaptığı ve piyasaya yeni sürülen müzik programlarından birisidir. Uygulama ücretli abonelerine; arka planda çalışma, reklamsız müzikler ve müzik indirme seçeneklerini vermekte. Abonelik ücreti ise 13,99 TL. Telefonunuzda indirmiş olduğunuz müziklerinizi de oynatma seçeneği bulunan programı YouTube hesabınıza bağlar iseniz YouTube’de dinlediğiniz müzikleri de size sunmakta. Beğeneceğiniz müzikler, HIT müzikler, yeni müzikler gibi onlarca oynatma listesi de uygulama içinde mevcut. Beğendiğiniz şarkılarla oynatma listesi oluşturma fırsatı veren uygulamayı telefonunuza indirip ücretsiz olarak kullanabilirsiniz.

FİZY- MÜZİK VE VİDEO


Fizy Turkcell’in yapımcısı olduğu 10 milyondan fazla indirmeye sahip bir müzik programıdır. Uygulamayı indirdikten sonra GSM numaranız ile kayıt oluyorsunuz. Size 1 aylık premium üyelik vermekte sonra ise istediğiniz seçeneği seçip üyeliğinizi ücretli olarak devam ettirebilmektesiniz. Birçok çalma listesi bulunan ve radyo seçeneği olan program oldukça popüler durumda. İstenilen şarkıları veya şarkıcıları arama kısmından aratıp dinleme seçeneği mevcut ayrıca istediğiniz playlisti de kolayca bulabilirsiniz. Size özel çalma listeleri ve şarkılar öneren programda müziklerin bazılarını klipleri ile beraber dinleyebilirsiniz. Milyonlarca kullanıcısı olan bu programı ücretsiz olarak indirebilir müzik dinlemeye başlayabilirsiniz.

MYT MÜZİK – BEDAVA MÜZİK İNDİR


Myt müzik programı diğer tanıttığımız uygulamalardan farklı bir şekilde çalışıyor. Uygulama müzik açmaya veya müzik aramaya değil istediğiniz müziği telefonunuzda mp.3 şekilde indirmenizi sağlar. Reklamları kaldırmak için premium üyelik almanız gereken uygulamanın ilk ay 1,99 TL sonraki aylarda ise 4,99 TL gibi bir ücreti var. Şarkıları aratıp indirebilirsiniz ayrıca videolarını da izleyebilirsiniz. 1 milyondan fazla indirmeye sahip programı mobil cihazlarınıza indirip ücretsiz bir şekilde deneyebilirsiniz.

Leave A Reply

Your email address will not be published.