En Çok Dinlenen Şarkılar

0

En Çok Dinlenen Şarkılar

Müzik ruhun gıdasıdır değil mi? Duygularımıza tercüman olan, ruhumu dinlendiren, sevinçli anımıza da üzüntülü anımıza da heyecanımıza da ortak olan çok evrensel bir dil müzik… Herkesin farklı bir müzik zevki, ilgi alanına giren tarzlar var. Ama hepsinin temelinde olan şey tabi ki müziğin insanda hissettirdiği iyileştirici duygular… Siz de şarkıları dinlemeyi, hatta söylemeyi çok seviyorsanız, gelin son bir senede “en çok dinlenen şarkılar” neymiş birlikte görelim…

  1. Berkay – İki Hece

Son yıllarda hızlı bir çıkış gösteren Berkay’ın “İki Hece” şarkısı özellikle de bazı müzik uygulamalarında en çok dinlenen şarkılar listelerinde üst sıralarda yer alıyor. Pop müziğinde rekabet her geçen gün artarken, Berkay bu rekabetten sıyrılarak sevenleri ile buluşmayı başarmış görünüyor. Siz de sevdiğiniz kişiyle ilgili hayal kırıklıkları yaşamışsanız ve kendinizi iyi tutmaya çalışıyorsanız, “Berkay-İki Hece” şarkısını dinlemeyi tercih edebilirsiniz.

  • Zeynep Bastık – Felaket

Zeynep Bastık son dönemlerin en hızlı yükseliş gösteren şarkıcılarından birisi. Özellikle de bu tırmanışı hızlandıran şarkı ise, Ezhel’in “Felaket” şarkısı oldu. Bu şarkıyı kendi yorumuyla söyleyen Zeynep Bastık o kadar sevildi ki, bir anda diğer şarkıları da çok rağbet görür oldu. “Zeynep Bastık – Felaket” şarkısını çok felaket söylemiş, ortalığı kasıp kavurmuş. Her yaştan kişinin beğenisini kazanan bu yorum, pek çok müzik uygulamasında üst sıralarda yerini almış durumda.

  • Ben Fero – Demet Akalın

Rap dünyası şu sıralar oldukça hareketli. Hem rekabet çok fazla hem de Rapçiler çok iyi parçalar ortaya çıkarıyor. Son dönemlerde oldukça hızlı bir yükselişi olan Ben Fero’nun “Demet Akalın” şarkısı en çok dinlenen şarkılardan oldu. Özellikle de şarkının klibinde Demet Akalın’ın oynaması, şarkıyı çok daha renkli bir hale getirmiş. Siz de keyfiniz yerinize gelsin istiyorsanız, “Ben Fero – Demet Akalın” şarkısını dinleyebilirsiniz.

  • Müslüm Gürses – Affet

Müslüm Gürses, yıllardır çok sevilerek dinlenen ustalarından birisi… Özellikle de ölmeden önce çıkardığı yeni dönem şarkıları ile herkesin gönlünde bir kez daha taht kuran Müslüm Gürses, son albümünün en hit parçalarından biri olan “Affet” ile gönülleri fethetmişti. Müslüm filmiyle birlikte bu şarkıyı dinleyenlerin sayısı da hızla arttı. Duygusal bir anınızdaysanız, ruhunuzdaki boşluğu anlatacak en iyi şarkıyı arıyorsanız “Müslüm Gürses – Affet” parçası sizi alıp taa derinlere götürecek…

Lütfen sayfa bildirimlerini açmayı unutmayınız. Diğer içerikleri https://www.sarkitv.com üzerinden takip edebilirsiniz.

Leave A Reply

Your email address will not be published.