Emre Kınay, Olaylı Geceyle İlgili İlk Kez Konuştu!

 Emre Kınay, Olaylı Geceyle İlgili İlk Kez Konuştu!
Okunuyor Emre Kınay, Olaylı Geceyle İlgili İlk Kez Konuştu!

Geçtiğimiz gün Cihangir’de bir mekan çıkışında gazeteciler ile tartışan Emre Kınay, olayla ilgili açıklama yaptı ve üzüntüsünü dile getirdi. Açıklama sırasında muhabirin kendisini tahrik edici konuştuğunu ifade eden Kınay, olayı mahkemeye taşıdı.

emre-kinay-muhabir-tartismasi

Emre Kınay, Olaylı Geceyle İlgili İlk Kez Konuştu!Restoranda bir araya geldiği kadın arkadaşının yere düşmesini görüntüleyen gazeteciye sinirlenen Kınay, “Gelip yardım etsene, ayıptır. Neden çekiyorsun? Bana yapmayın.” dedi. Bunun üzerine “Yasak var. Biz içeri gelemiyoruz. Gece yarısı restoranların kapalı olması gerekiyor. Belediye Başkanı olsaydınız izin verecek miydiniz?” diyen muhabir, Kınay’ın sert çıkışı ile karşılaştı. Hesabı ödeyip çıktığını dile getiren Kınay, “Sana mı soracağım, sen kimsin? Ne alakası var?” şeklinde cümleler kurdu ve polis çağırdı. Gece, tarafların karakolda birbirinden şikayetçi olmasıyla sonlandı.

Daha sonra bir televizyon kanalında olayla ilgili açıklama yapan Emre Kınay, “Tahrik edildim. Hakaret vardı. O kadar sinirlenmemem gerekiyordu. Mahkemede konuşacağız.” dedi.

Yapılan Yorumlar
Bir Yorum Yapın