Deniz Bulutsuz İçin Hazırlanan Adli Tıp Raporu Belli Oldu

0

Ozan Güven’in darp haberi; televizyonu ve sosyal medyayı ayağa kaldırmıştı. Ozan Güven sevgilisini darp etti, Deniz Bulutsuz sevgilisi tarafından darp edildi haberleri hayranlarını şakına çevirdi. Gündeme bomba gibi düşen habere göre; Ozan Güven, sevgilisi Deniz Bulutsuz’u darp etmiş ve genç kadın kafasından aldığı darbe ile şikayetçi olmuştu. İfadelerinin ardından Deniz Bulutsuz’un adli tıp raporu sonuçlandı.

Deniz Bulutsuz, sevgilisi Ozan Güven tarafından saatlerce şiddete maruz kaldığını ve vücudunun birkaç bölümünde darp izlerinin ortaya çıktığını söylemişti. Yaşanan bu olayın görüntüleri sosyal medyaya yansımış olup, görüntülerde yüzünde ve vücudunun çeşitli yerlerinde bulunan morluklar gözlerden kaçmadı. Şikayeti üzerine harekete geçen emniyet mensupları, Ozan Güven hakkında gerekli soruşturma işlemini başlatmıştır. Kısa bir süre sonra, genç kadına ait adli tıp raporu ortaya çıktı.

Deniz Bulutsuz İçin Hazırlanan Adli Tıp Raporu Belli Oldu
Deniz Bulutsuz İçin Hazırlanan Adli Tıp Raporu Belli Oldu

Deniz Bulutsuz İçin Adli Tıp Raporu Açıklandı

Adli tıp raporuna göre durum şu şekildeydi; Deniz Bulutsuz’un muayenesinde ortaya çıkan sonuca göre abajurla yaralanması ile çene ucunda yara, kafasını duvara çarpması sonucu sol gözünün çevresinde ve iç kısmında morarma, sağ kolun iç kısmında ve sol kol dış kısmında yaklaşık 6 santim civarında morarmalar olduğu belirlenmiştir. Bununla birlikte; kollarının farklı yerlerinde, birden fazla devam eden morluklar, cam kesiği, kalça ve bacaklarında morluklar, merdivenden düşmesine bağlı ortaya çıkan sol diz kısmında morluklar ve parmaklarında bulunan çeşitli yaralar.

Deniz Bulutsuz Darp Edildi, Ozan Güven Sevgilisini Darp Etti
Deniz Bulutsuz Darp Edildi, Ozan Güven Sevgilisini Darp Etti

Ayrıca gözünün hafif puslu gördüğüne dair bilgilere yer verildi. 28 yaşındaki Deniz Bulutsuz’un raporunda, sol gözünün sağlıklı bir şekilde görevini yerine getiremediği için gerekli muayene işlemlerinin yapılması ve parmağının içerisinde cam parçasının olabilme ihtimaline karşı gerekli kontrollerinin sağlanmasının ardından ilgili raporun düzenlenmesinin daha doğru olacağı bilgisi iletildi.

Leave A Reply

Your email address will not be published.