Burcu Esmersoy, 2 milyon TL’ye Ev Aldı. Atiye Dizi Mahkemelik Oldu

0

Hafta içi magazin haberlerine göz atalım. Haftanın 3 iş gününü geride bıraktık. Bu durumda haftanın ortası sayılabilecek 12 Ağustos 2020 Çarşamba günü magazinlerine bakacağız. İlk olarak Burcu Esmersoy’un yeni evine bakacağız.

Burcu Esmersoy, 4 milyon TL’lik evi 2 milyon TL’ye aldı

Ünlü oyuncu ve sunucu Burcu Esmersoy, Bodrum’un en güzel yerlerinden ev aldı. Burcu Esmersoy, evin değeri 4 milyon TL olmasına rağmen pazarlıkçılığını konuşturarak 2 milyon TL’ye aldı.

Koroanvirüsün yavaş yavaş etkisini azaltmasının ardından tatil beldelerine yoğunlaşan sanatçılar, belirli otel, pansiyon ve villalarda kaldı. Burcu Esmersoy ise bu durumların tam zıttı olarak Bodrum’a her sene para vermektense bir kez ev alırım dercesine Bodrum’dan mülk sahibi oldu. Bu durumu yatırım olarak gören Burcu Esmersoy, pandemi dönemi içerisinde evde iken sosyal medya üzerinden kazandığı parayı Bodrum’dan ev alarak değerlendirmek istedi. Bu durumda Bodrum’dan evbakan Burcu Esmersoy, kendi için muhteşem bir ev buldu.

4 milyon TL’lik evi 2 milyon TL’ye aldı

Burcu Esmersoy

Sosyal medya hesapları ile birlikte pandemi döneminde yaptığı reklam ve iş birlikleri ile para kazanan Burcu Esmersoy, bu parayı mülk alarak değerlendirmeyi düşündü. Bu doğrultuda ilk hedefinin Bodrum olduğu bilinen Burcu Esmersoy, Bodrum ile Bitez koyu arasında yer alan ve oldukça muhteşem bir manzaraya sahip olan Asarlık Mevkii’nde her şeyden uzak sakin bir yerden ev aldı. Bu hususlara dikkat eden ve sakin bir alan isteyen Burcu Esmersoy, 1+1 ev satın aldı. 1+1 daire alan Burcu Esmersoy, bu ev için ilk önce 4 milyon TL’lik anlaşma sağlamıştı. Bu durum üzerine pazarlık yapan ve 2 milyon TL indirim yapan Burcu Esmersoy evi 2 milyon TL’ye mal etti.

Atiye Dizisi Mahkemelik Oldu

Çok yakın bir tarihte hayatımıza giren ve gerçektende muhteşem bir senaryoya sahip Atiye dizisi, romanın yazarıyla mahkemelik oldu. Başrollerini Beren Saat ile birlikte Mehmet Günsur’un paylaştığı Atiye dizisi, ünlü bir dizi platformunda yayınlanıyordu. Atiye dizisinin bir romandan uyarlanılarak çekilmesi ve duyurulmasının ardından rahatsız olduğunu belirten yazar, Atiye dizisi ile mahkemelik oldu.  Bu durum üzerine mahkemeye başvuru yapan yazar, yayının durdurulmasını talep etti.

Atiye

Oyuncu kadrosu ve yayınlandığı en büyük dizi platformu hasebiyle gönüllerde taht kuran atiye dizisi, yeni sezon çekimlerine başlamıştı. Her bölümü neredeyse milyonlarca izlenen ve merak konusu haline gelen Atiye dizisi, yazarı Şengül Boybaş ile mahkemelik oldu. Tanıtım, afiş ve fragmanlarda bile adından hiç söz edilmediğinden büyük rahatsızlık duyan Şengül Boyboş, Atiye dizisi ile ilgili suç duyurusunda bulundu.

Hak İhlalleri İçin Yayından Durdurulması Talebi Geldi

Burcu Esmersoy
Atiye

Dünyanın Uyanışı adlı romanın yazarı durumunda bulunan Şengül Boyboş, Atiye dizisinin ön jenerik, fragman, afiş vb. durumlarında kendi isminin yer almamasından dolayı derin üzüntüler duyduğunu ifade ederek mahkemeye başvurdu.  Bu durum mahkemede görüşülmek üzere devam ediyor.

Leave A Reply

Your email address will not be published.