Bay Yanlış Dizisinin Çekildiği Evin Gerçek Sahibi Belli Oldu!

0

Yeni yapımlardan biri olmasına rağmen en çok izlenen dizilerinden olmayı başaran Bay Yanlış dizisi, birçok izleyici tarafından izlenmesinin yanı sıra; evin güzelliği daha çok dikkatleri üzerine topladı. Evin terasında bulunan havuz, neredeyse herkesin dikkatini çekmeyi başardı. Bu lüks evin kime ait olduğunu merak eden dizi izleyicileri; Bay Yanlış dizisinin çekildiği ev kimin? Sorusunu sormaya başladılar.

Bay Yanlış Dizisinin Çekildi Evin Gerçek Sahibi Belli Oldu
Bay Yanlış Dizisinin Çekildi Evin Gerçek Sahibi Belli Oldu!

Son dönemlerin gözde oyuncusu Can Yaman ve güzel oyuncu Özge Gürel’in başrolünü paylaştığı Bay Yanlış dizisi, gençlerin en çok izlediği diziler arasına girmeye aday gibi duruyor. Ancak şimdilik, izleyicilerin dikkatini çeken, dizi oyuncularından çok; lüks evin terası oldu. Merak konusu olan evin kime ait olduğu araştırılmaya başlandı ancak pek bir sonuca ulaşılamadığını da belirtmek isteriz. Sizler için araştırdık; Bay Yanlış dizisinin çekildiği ev ünlü şarkıcı Linet’e ait..

Bay Yanlış Dizisindeki Ev Kimin?

Bay Yanlış Dizisindeki Ev Kimin
Bay Yanlış Dizisindeki Ev Kimin?

Dizi oyuncuları ve senaryosundan çok evin kime ait olduğu merak konusu oldu. Lüks evin terasında bulunan havuz ve bulunduğu konum, neredeyse birçok izleyicinin dikkatlerini üzerine topladı. Yukarıda da belirtmiş olduğumuz gibi; Bay Yanlış dizisinin çekildiği evin sahibinin Linet olduğu ortaya çıktı. Başarılı sanatçı Linet’in sahip olduğu bu ev, 18. Katta bulunmasının yanı sıra; terasında havuz bulundurması, görenleri adeta büyülüyor. Ünlü sanatçı Linet, bu ev için 1 milyon 250 bin dolar ödediğini belirtti. Resmen servet değerinde olan bu dubleks, şimdiden birçok kişinin hayali oldu diyebiliriz.

Başarılı şarkıcı Linet, bu lüks evine ait görüntüleri Instagram hesabından paylaşmaya devam ederken, Bay Yanlış dizisine ne kadara kiraya verdiğini henüz açıklamadı. Evini GOLD yapıma kiraya veren şarkıcı, şu an için bu konu hakkında konuşmamayı tercih ediyor.

Leave A Reply

Your email address will not be published.