Barış Murat Yağcı Kimdir? Survivor Barış Kimdir?

0

Barış Murat Yağcı Kimdir?

Survivor Barış, Hem Model, hem Oyuncu ve hemde Youtuber olan Barış Murat Yağcı 1991 yılında İzmir’de Dünyaya gelmiştir. Üniversiteyi İstanbulda özel bir üniversite olan Bahçeşehir Üniversitesi Uluslararası İlişkiler Bölümü’nden mezun olduktan sonra Açıköğretim ile Spor Yönetimi bölümünde ikinci eğitimini okumakta.

Oyunlarda gösterdiği performansının yanı sıra aynı zamanda SMS sıralamasında her hafta bir veya ikinci olması herkesin güvenini ve takdirini kazanmasını sağlamıştır. Survivor hayatına ünlülerde başlayıp ilerleyen zamanlarda gönüllülere geçmesinden sonra daha fazla ön plana çıkarak şampiyonluk adaylarının başında gelmektedir.

survivor'da bayram nasıl geçiyor

Kolundaki Survivor dövmesinden ve Youtube kanalındaki eski Survivor oyuncuları ile yaptığı söyleşilerden de anlaşılacağı üzere uzun bir süre Survivor hayalinin olduğunu bize göstermektedir. Zaten programda da hedefe kilitlenerek emin adımlarla sağlam bir şekilde ilerlemektedir.

Barış Murat Yağcı Hayatı

Uzun boyu ve dikkat çeken fiziği sayesinde tüm genç kızların odak noktası olan Barış, uzun boylu olmasını hayatının en güzel zamanları olan Efes Pilsen’de basketbol oynamasına borçludur. Ancak sonrasında sakatlandıktan sonra basketbol hayatına vede ederek kendisi için dönüm noktası olan modellik ve oyunculuğa adım atmıştır.

Model olarak birinci seçilmesinden sonra bir çok dizi teklifi alarak artık televizyonlarda boy göstermeye başlamıştır.

Kocamın Ailesi, Kiralık Aşk ve Şevkat Yerimdar çıkış yaptığı dizilerdendir. Şimdilerde Survivor’da olsa da televizyon hayatında çok kez daha ekranlarda olacağa benziyor.

Diğer sanatçı hayatlarını incelemek için lütfen bağlantısına tıklayınız.

Leave A Reply

Your email address will not be published.