Barbaros Dizisi Hangi Kanalda Ne Zaman Başlayacak ?

0

Barbaros Dizisi Hangi Kanalda Ne Zaman Başlayacak ?

Barbaros Dizisi Konusu

Barbaros Dizisi Konusu, tamamen Barbaros Hayrettin Paşa’yı canlandıracak. Barbaros Hayrettin Paşa, Osmanlı Devletinin İlk kaptanı ve deniz kuvvetleri komutanıdır. Barbaros Dizisinin Başrolü Kim diye düşünüyorsanız, Çağatay Ulusoy olacak. Başarılı ve yakışıklı oyuncunun Barbaros Dizisinde Çağatay Ulusoy Oynayacak mı sorularını aklımıza getirdi. En son alınan bilgilere göre Yapımcılığını Es Filmin yaptığı Barbaros dizisi teklifini Çağatay Ulusoy’un kabul ettiği yönünde bilgiler almış bulunmaktayız.

Barbaros Dizisi Hangi Kanalda
Barbaros Dizisi Hangi Kanalda

Barbaros Dizisi Hangi Kanalda ?

Barbaros Dizisi hangi kanalda, Dizi Es Filminin yöneteceğini bilinmekte. Barbaros Dizisi Trt1 kanallarında yayınlanacak. Uzun yıllar Çağatay Ulusoy’un etkisiyle dizisinin devamlılığı olacağını düşünmekteyiz. Barbaros dizisi oyuncuları tam olarak henüz netleşmese de Çağatay Ulusoy’un partneri Zeynep Farah Abdullah veya Alina Oz olacağı olabileceği bilinmekte. Her iki kişiye de teklif gitti fakat henüz bir yanıt gelmedi. Sizler için şuanda tam olarak ne olacağını bizlerde merak ediyoruz.

Sadece Güzel bir kadro ile uzun yıllar Trt1 ekranlarında kalacağını tahmin etmekteyiz. Yaz ayı dizileri kategorisinde en çok izlenen diziler arasına gireceği yorumcular tarafından tahmin edilmektedir. Es Filmin diğer yaptığı filmlerde uzun zamanlar TV ekranlarında popüler bir şekilde kalmayı başlamıştı. Start TV ekranlarında “Erkenci Kuş” dizisi uzun yıllar devam etmiştir. Hala sosyal medya üzerinden fanları takibi bırakmamıştır. Yine Start TV ekranlarında “Kardeş Çocukları” ve Show TV’de “Darısı Başımıza” dizilerinin yapımcılığını üstlenmiş ve en başaralı şekilde temsil edildikleri bilinmektedir.

Barbaros Dizisi Ne Zaman Başlayacak
Barbaros Dizisi Ne Zaman Başlayacak

Barbaros Dizi Oyuncu Kadrosu

Barbaros Dizisinin Oyuncu Kadrosu henüz açıklanmadı sadece aldığımız 3 bilgi Barbaros Hayrettin Paşa’yı canlandıracak Çağatay Ulusoy’dur. Partnerleri ise “Zeynep Farah Abdullah veya Alina Oz” olarak bilinmektedir. Teklifleri kabul edecekler mi veya etmeyecekler mi onun takibindeyiz. Kadro belli olduğu gibi tekrardan konumuzu düzenleyip bilgi vereceğiz.

Diğer magazin haberlerini https://www.sarkitv.com/magazin bağlantısına tıklayarak takip edebilirsiniz.

Leave A Reply

Your email address will not be published.