Aleyna Tilki Reklam Filminden 1 Milyon 500 Bin TL Aldı Söylentisi

0

Son dönemlerde reklamlarının arka arkaya yayınlanması ile daha fazla gündemde olan Aleyna Tilki, en son oynadığı reklam filminden aldığı ücret konusunda açıklamada bulundu. Aleyna Tilki dondurma reklamından ne kadar aldı? Yorumları en çok konuşulan konu oldu. Oynadığı dondurma reklamından 1 milyon 500 bin TL aldığı söylenen genç şarkıcı; bu tutarın daha üstünde bir rakam olduğunu belirtti.

Aleyna Tilki Reklam Filminden 1 Milyon 500 Bin TL Aldı Söylentisi
Aleyna Tilki Reklam Filminden 1 Milyon 500 Bin TL Aldı Söylentisi

Geçen hafta sevgilisi ile birlikte tatile giden Aleyna Tilki, Bodrum’da görüntülendi. Sevgilisi ile birlikte Bodrum’da tatilin tadını çıkaran genç sanatçıya teklif üstüne teklif geliyor. Son oynadığı reklam filminden ne kadar aldığını açıkladı.

Aleyna Tilki Söylenenden Daha Fazla Ücret Aldığını Söyledi

Geçen akşam Ulus’ta bulunan mekanda görüntülenen Aleyna Tilki, kameralara konuştu. Yapılan haberin kaynağına göre; dondurma reklamından almış olduğu iddia edilen rakam, genç sanatçıya soruldu. Aleyna Tilki ise; “Bu belirtilen ücretten daha fazla aldım. Kendi eğitimim gibi bazı ihtiyaçlarıma harcıyorum ve bağış yapmayı da çok seviyorum.” şeklinde cevap verdi. Verdiği kısa cevaptan sonra, yanında bulunan annesi ile birlikte evlerine doğru yola çıktı.

Leave A Reply

Your email address will not be published.