Adı Birçok Ünlüyle Anılan Demet Özdemir, Açtı Ağzını Yumdu Gözünü

0

Adı Birçok Ünlüyle Anılan Demet Özdemir, Açtı Ağzını Yumdu Gözünü

Adı birçok ünlü isim ile aşk yaşadığı iddiasıyla anılan ve haklı olarak isyanını belli eden Demet Özdemir, iddialara açtı ağzını yumdu gözünü. Bir müddet önce Murat Boz ile ismi aşk dedikoduları ile anılan Demet Özdemir, “benim de sohbet ettiğim dostlarım var. Bunların aşk ile ne alakası var?” ifadelerini kullandı.

Son güler de ismi birçok ünlü isimle anılan Demet Özdemir, son olarak bilindiği üzere Murat Boz ile aşk dedikodularında yer aldı. İlgili dedikodunun ortaya atılmasının da “İstanbul’daki bir mekanda samimi görüntüler verdi.” İfadeleri ile desteklenmişti. Demet Özdemir ilgili dedikoduları çıkaranlara ateş püskürdü.

Adı son zamanlarda Kerem Bürsin, Can Yaman, Oğuzhan Koç gibi ünlülerle anılan ve bundan sn derece rahatsız olan Demet Özdemir, son olarak da şarkıcı ve bir programda jüri üyesi olarak tanıdığımız Murat Boz ile ismi anıldı. Hakkındaki bu aşk iddiaları ve asılsız dedikodulara daha fazla göğüs geremeyen Demet Özdemir, İnstagram hesabından açıklama yapma gereği duydu.

Aşk İddialarına Sert Tepki

demet özdemir

Adı son zamanlarda birçok ünlü isimle aşk dedikodularına karışan Demet Özdemir, son olarak Murat Boz ile aşk dedikodularında yer aldı. Murat Boz ile birlikte İstanbul’daki bir mekanda samimi bir şekilde eğlendiği ifade edilen Demet Özdemir, İnstagram adlı sosyal medya hesabının hikaye adlı bölümünden bir açıklama yapma gereği duydu. Hakkında aşk dedikodularının yer aldığı haberlere ateş püsküren Demet Özdemir şu ifadeleri kullandı:

Demet Özdemir, “ Uzun zamandır biter, zamanla durulur diye düşünüp sustuğum hakkımda çıkan asılsız haberlerle ilgili siz biraz meşgul edeceğim. Her defasında şaşkınlıkla okuduğum bazen üzüldüğüm bazen çok güldüğüm haberlerin son bulması adına sizinle bu duygumu paylaşmak zorunda hissediyorum. Benim herkes gibi herkes kadar, sohbet ettiğim, dost olduğum erkek arkadaşlarım, onlar dışında da karşılaştığımda merhabalaştığım tanıdıklarım var.”

“uzun zamandır bir ilişkim yok”

demet özdemir

“Size göre 3 günde bir sevgili değiştirip başkalarıyla berabermişim gibi görünmesemde uzun zamandır bir ilişkim yok. Yoğun bir tempoda çalışıyor, ara verdiğimde tatil yapıp, arkadaşlarımda vakit geçirip, herkes kadar hakkım olan hayatımı yaşamaya gayret ediyorum. Ve artık tanımadığım, sadece merhabam olan ya da dostum olan insanlarla sevgili olarak anılmaktan çok yoruluyorum. Sorularınızı her zaman güler yüzle, sevgiyle cevapladım. İşinizi yapıyordunuz. Aynı şekilde sizler de aynı saygıyla yaklaştınız. Yüz yüze her geldiğimizde arta kalan zamanlarda sizlerden tek ricam; emin olmadan araştırmadan hakkımda haber yapmamanızdır. Çok bir şey istediğimi düşünmüyorum. Anlayışınızı bekliyorum. Sevgiler.” İfadelerini kullandı.

Bu ifadeleri ile gerek muhabirleri gerekse habercileri topa tutan Demet Özdemir, haklılığını belli etti. Artık araştırma yapılmadan aşk dedikodularından uzak kalmak isteyen Demet Özdemir, bunu tüm muhabir ve haber ekiplerinden talep etti.

Leave A Reply

Your email address will not be published.