Acun Ilıcalı’dan Ersin Korkut’a Yeni Köpek!

 Acun Ilıcalı’dan Ersin Korkut’a Yeni Köpek!
Okunuyor Acun Ilıcalı’dan Ersin Korkut’a Yeni Köpek!

Acun Ilıcalı’dan Ersin Korkut’a Yeni Köpek,

Acun Ilıcalı’dan Ersin Korkut’a Yeni Köpek, Acun Medyanın en sevilen yarışmalarından biri olan Survivor 2020’de Ersin Korkut talihsiz bir sakatlık sonucunda yarışmaya veda etmişti. Yaklaşık 1 ay önce Ersin Korkut’un çok düşkün olduğu Köpeği Mess ölmüştü. Ersin Korkut köpeği, üzüntüsünü bir nebze daha azaltması için Acun Ilıcalı, Ersin Korkut’a sürpriz yaptı. Acun Ilıcalı 13 milyon takipçili instagram hesabından canlı yayın yaparak açıklamalarda bulundu. Ersin Korkut Köpeği, hakkında yapmış olduğu açıklama ise şunları söyledi; “ Ersin Korkut’un daha fazla üzülmesini istemediğimiz için ona ölen köpeği Mess’e benzeyen ve aynı cins bir köpek aldık.

ersin korkut köpeği
ersin korkut köpeği

Ersin Korkut Köpeğinin Öldüğünü Biliyor mu ?

Acun Ilıcalı, Her ne kadar yıllardır survivor programını yapmış olsa da ilk defa böyle bir şey başına gelmiştir. Tiyatrocu Ersin Korkut’un köpeğine düşkünlüğünü bildiği içinde söyleyememiştir. Acun Ilıcalı, Ersin Korkut’u meşhur eden kuzeni Cem Yılmaz’dan yardım istemiştir. Cem Yılmaz büyük uğraşlar sonucu Ersin Korkut’a köpeğinin öldüğünü söylemiştir. Hala Ersin Korkut tarafından hiçbir açıklama ajanslara ulaşmadı.

Acun Ilıcalı’dan Ersin Korkut’a Yeni Köpek,
Acun Ilıcalı’dan Ersin Korkut’a Yeni Köpek,

Ersin Korkut’un tepkisi nasıl oldu ?

Acun Ilıcalı, Ersin Korkut hemen tepki vermemesi açısından arkadaşlarının ona üzülmesini istemediği için 6 aylık yeni bir köpek aldığını anlattı. Ersin Korkut’un tepki vermemesi üzerine yeni köpeğini sahibine teslim etti.

https://www.sarkitv.com/magazin bağlantısına tıklayarak bizleri takip edebilirsiniz. Lütfen bildirimleri açmayı unutmayınız.

Yapılan Yorumlar
Bir Yorum Yapın