Acun Ilıcalı’dan Cedi Osman’a Survivor Teklifi!

1

Cleveland Cavaliers’da forma terleten Cedi Osman’ın Instagram canlı yayınına konuk olan Acun Ilıcalı, Survivor’da karşımıza çıkacak yeni formattan bahsetti. Survivor yarışmacıları ile ünlü kişileri bir araya getirmeyi hedefleyen Acun Ilıcalı, kafasında planladığı eşleşmelerden de biraz bahsetti ve Cedi Osman’a teklifte bulundu. Cedi Osman, teklifi değerlendireceğini ve daha sonra Acun Ilıcalı’ya ileteceğini belirtti.

10 Ünlü Survivor’a Gidecek!

Survivor’da eğlenceli görüntülere neden olan Anlat Bakalım oyunu, bu kez 10 ünlü kişi ile 10 yarışmacının kapışmasını bizlere gösterecek. Cedi Osman’ın Instagram canlı yayınında formattan bahseden Acun Ilıcalı, yarışmacı ve ünlü eşleşmelerinden de bahsetti. Yasin İle Hadise, Emre Belözoğlu ile Aycan ve Sercan ile Burak Yılmaz eşleşecek.

acun-ilicali-10-unluyu-survivor-adasina-goturecek
acun-ilicali-10-unluyu-survivor-adasina-goturecek

Yarışmaya dahil olacak ünlüler, yakın zamanda Acun Ilıcalı tarafından açıklanacak gibi görünüyor. Survivor’ın en beğenilen sezonlarından olan bu sezon, Acun Ilıcalı için ayrı öneme sahip ve bu yıldız seneyi en iyi şekilde değerlendirmek istiyor.

Leave A Reply

Your email address will not be published.